Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

İş bankası Maximum sistemli kredi kartları ile katılabileceğiniz 75 TL maxipuan kazanmanızı sağlayan özel bir kampanya sunuyor. Sadece market alışverişleri için geçerli olan kampanyada, toplamda 75 TL maxipuanı Mart ayı süresince kazanabilirsiniz. Kampanya 31 mart 2022 tarihine kadar geçerli. Bankamatik kartları, ticari kredi kartları kampanya kapsamı dışında yer alıyor. Kampanyadan sadece bireysel bazlı ve maximum özellikli İş Bankası kredi kartı sahipleri faydalanabiliyor. Market alışverişlerinde bir nebze olsun katkı sağlamak isteyen bankalar kervanına İş Bankası’da katılmış durumda. Market alışverişlerinin son dönemde bütçelerde oluşturduğu büyük yük, tüm ülkede farklı kuruluşların, çeşitli katkılarla azaltılmasına yönelik kampanyalar oluşturmasına neden oluyor.

İş Bankası Market Alışverişlerinde 75 TL MaxiPuan Kampanyası Özellikleri

Kampanya 31 mart 2022 tarihine kadar geçerli durumda. Bu tarihe kadar yapacağınız market alışverişlerinin 200 TL ve üzerinde olan her seferinde maxipuan kazanabiliyorsunuz. Market alışverişlerinizin ödemesini maximum özellikli İş Bankası bireysel kredi kartları ile yapmanız gerekiyor. 200 TL ve üzeri ilk alışverişinizde, 5 TL, ikincide 15 TL, üçüncüde 30 TL, dördüncüde 50 TL ve beşinci de 75 TL maxipuan kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız maxipuan yüklemesi 06 Nisan 2022 tarihinde, son alışverişi yaptığınız kartınıza yükleniyor.

Kampanya kapsamında en fazla 75 TL maxipuan kazanabiliyorsunuz. Kazanılan puanlar 06 Nisan tarihinde kartınıza yükleniyor ve puanların en son kullanım tarihi 31 Mayıs 2022 olarak belirlenmiş. Sürekli olarak market alışverişi yapan herkes için ilgi çekici bir kampanya olan “İş Bankası Market Alışverişlerinize 75 TL” kampanyasının oluşturduğu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Kolaylıkla ulaşılacak bir rakam olan 200 TL harcama, zaten sürekli olarak marketlerden yapılıyor. Dolayısıyla ilave bir 75 TL kazanmak, market alışverişinin 75 TL daha ucuza mal edilmesini sağlayacak bir katkı oluşturuyor.

Kampanyaya Nasıl katılırım?

Kampanya katılım yapılmadan yararlanılamayan bir özelliğe sahip, bu yüzden katılmak için Maximum Mobil Uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Maximum Mobib uygulamasının son sürümünü telefonunuza indirdikten sonra, uygulama içerisinde bulunan, Kampanyalar bölümünden ilgili kampanyaya ulaşmanız ve “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız gerekiyor. Katılım gerçekleştirilmeden yapılan alışverişler, kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.