Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Ekranların en iddialı ve en sevilen yemek programlarından birisi olan MasterChef, her bölümü ile izleyicileri şaşırtmayı ve ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Her bir bölümünde olay yaratan lezzetlerin kıyasıya yarıştığı programda yalnızca birbirinden harika lezzetler değil, yarışmacılar arası kaos ve entrikalar da izleyicilerin heyecanını artırıyor. MasterChef'in yayınlanan yeni bölüm fragmanı ise hepimizin merakını artırmayı başardı doğrusu. Fragmanda yaşanan hangi olay Mehmet Şef ve Somer Şef'in ağzını açık bıraktı acaba? İşte MasterChef'in yeni bölümüne dair merak edilenler ve son fragmana ilişkin tahminler!

Takımlar Arası Dengesizlik

Yine kıyasıya bir yarış izlediğimiz son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanı, tüm MasterChef izleyicilerini merakta bırakmayı başardı. Fragmanda öncelikle haftanın mavi takım kaptanı olan Çağatay'ı görüyoruz ve Çağatay bu esnada takım kaptanlığına ilişkin yorumlarda bulunuyor. Çağatay, takım kaptanı olarak bambaşka bir stratejisi olduğundan bahsediyor. Bu strateji hakkında ise hem gönderebileceği hem de güçlü olarak değerlendirdiği rakiplerini kendi takımında istediğini söylüyor.

Şefler ise yapılacak olan yarışmanın başında takımlarda bulunan sayı avantajının oldukça önemli olduğunu dile getiriyorlar. Bunun nedeni olaraksa menüde fazla yemek çıkması gösteriliyor. Ardından yarışmacılar tüm hünerlerini ortaya koyarak yapmaları gereken yemekleri yapmaya başlıyor ve yemekler geldiğinde ise resmen ağzımızın suyu akıyor desek yeridir.

Böyle Bir Şey Hiç Görmedik

Yarışma esnasında dünya çapında sokak lezzetlerinin yapılması gerekiyor. Fakat bu arada her iki takımda da birtakım sorunlar yaşandığı fark ediliyor. Bu sorunlardan bir tanesi kırmızı takımda bulunan kişi eksiği. Kırmızı takım mavi takıma göre sayıca azken, mavi takımda da bir iletişim kopukluğu yaşanıyor ve dolayısıyla da ortam bir hayli gergin. Ardından şefler konuşurlarken bir anda Fatma Nur'un dua etmeye başladığını görüyoruz. Fatma Nur'un duası hem kendisini hem de ekibini sakinleştirebilecek mi bunu bilemiyoruz ama durumun herkes için son derece stresli olduğu da ortada. Sıra tadıma geldiğinde tüm şeflerin suratı asık ve bundan dolayı da beğendikleri de beğenmedikleri de belli olmuyor. Tam bu gerginliğin ve belirsizliğin ortasında Mehmet Şef "Şu an şoktayız, böyle bir şey hiç görmedik!" diyor. Ama bunu ne için söylediğini MasterChef'in yeni bölümünde öğrenebileceğiz.