Ekranların sevilen yarışma programlarından birisi olan MasterChef, hem yarışmanın kendi heyecanıyla, hem yarışmacılarıyla ve hem de jüri üyeleri ile gündemde yerini koruyan programlardan birisi. Birbirinden eğlenceli, birbirinden deneyimli ve aynı zamanda da birbirinden renkli jüri üyelerinin özel hayatları da takipçilerin radarından düşmüyor. Son günlerde ünlü şef Somer Sivrioğlu'nun bir alışveriş merkezine adeta bir koruma ordusu ile girmesi gündemin en çok konuşulan konularından birisi olmuştu. Tüm bu konuşulanlara bir süre cevap vermeyen Sivrioğlu sonunda sessizliğini bozdu. İşte ünlü şef Somer Sivrioğlu'nun korumalar hakkında verdiği yanıt!

ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Çok Konuşulan Şef

Acun'un başarılı programlarından birisi olan ve her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen MasterChef'in başarılı jürilerinden birisi olan ünlü şef Somer Sivrioğlu, yarışmanın hem sevilen hem de renkli karakterlerinden birisi olarak biliniyor. Son zamanlarda özel hayatıyla ilgili epey dikkat çeken Sivrioğlu, sevgilisiyle fotoğrafını paylaşınca yine çok konuşulmuştu. Eşi Aslı Sivrioğlu'nu MasterChef Türkiye editörü Pınar Kızılkaya ile aldattığı iddialarından sonra bu fotoğraf birçok iddiaya da cevap niteliği taşıdı. Bunun yanı sıra yine son zamanlardaki giyim tarzı ve birbirinden farklı birbirinden renkli kimonoları ile de izleyicilerin dikkatini çeken ünlü şef, bu konuda da kendisinden sıkça bahsettiriyor.

Şeften Koruma Ordusuna İlişkin Cevap

MasterChef türkiye yarışmasının ünlü şefi Somer Sivrioğlu, yarışmada uzun süredir olan ve gerek izleyicilerin gerekse de yarışmacıların sevdiği ve saygı duyduğu bir isim. Sosyal medyada da seveni çok olan ünlü şef, son zamanlarda bu mecrada da kendisinden çokça bahsettiriyor. Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezine korumalarla giren ünlü şef Somer Sivrioğlu, AVM'ye bu şekilde girmesinden dolayı epey konuşulmuştu. Hatta buna anlam veremeyen sosyal medya kullanıcıları bu durumla ilgili epey esprili paylaşımlar yapmışlardı. Bu şekilde çok fazla eleştiri alan Sivrioğlu ise sonunda Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla bu duruma karşı sessizliğini bozdu. Somer Sivrioğlu, hakkında yapılan paylaşımların ardından; "Tanımayanların eleştirisi, vicdansızca bile olsa normaldir. Enteresan olan, tanıdığı, bildiği halde, sesini çıkarmayanlar. Hepinizin canı sağ olsun." açıklamasında bulundu.