TV8'in Masterchef yarışması tüm hızıyla devam ediyor, geçtiğimiz haftalarda çekimlere bayram arası veren ekip güzel bir tatilin tadını çıkarttı. Bayramdan sonra çalışmaya ve çekimlere son hız devam eden Masterchef jürilerimiz, birbirleriyle sık sık uğraşmaktan da geri durmuyor. Bugün ise Mehmet Yalçınkaya hem Danilo Zanna'yı hem de Somer Sivrioğlu'nu Instagram hesabında fena ifşa etti!

masterchef-2021-izle179214789760ef0b35cd92b.jpg

Yeni Sezonda Bomba Gibiler!

4 sezondur ekranlarda fırtınalar estiren Masterchef yarışması hem jüri üyeleri hem de biraz kaotik biraz eğlenceli ortamıyla yemek severleri kendine bağlamayı bildi! İlk sezondan sonra büyük bir ivme ile yükselen Masterchef'te birçok şey değişti. Değişen şeylerden en önemlisi jürilerimiz oldu. İlk sezonda İran asıllı Hazer Amani yer alırken; diğer sezonlarda kırık Türkçesi ve güler yüzüyle herkese kendini sevdiren Danilo Zanna'yı ekranlarda görmeye başladık.

masterchef.jpg

Hazer Amani, Masterchef'ten neden ayrıldı bilinmez ama o da hala diğer kanallarda yayınlanan yemek programlarında yer almaya devam ediyor. Masterchef'ten ayrıldığı için pişmanlık yaşıyor mu bilinmez ama Acun Ilıcalı'nın Masterchef sayesinde büyük bir çıkış yakaladığı gerçeğini kabul etmemiz gerekiyor. Survivor'la birlikte TV8'in popülerliği azalmaya başladığı bir dönemde Masterchef'in jürileri hem kendilerini hem de yarışmacı seyircilere sevdirmeyi bildi.

Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor

masterchef-turkiye-izle105893897260fedab28e879.jpg

Masterchef Kulisinde Büyük İfşa!

Bugünlerde Masterchef'te hala elemeler tam gaz devam ederken; reytinglere baktığımızda hiçbir yaz dizininin Masterchef'i geçemediğini görüyoruz. Büyük bir prodüksiyon ve güçlü oyuncu kadroları ile yaz sezonuna start veren birçok yaz dizisi beklentinin altında kaldı. Masterchef ile bu diziler arasında yayınlandığı her gün zirveye oturmayı başarıyor!

Masterchef reytinglerde yüz güldürmeye devam ederken çekimlerde de eğlenceli dakikalar yaşanmıyor değil. Kulis arkasında dinlenen şeflerimiz sık sık birbirlerini ifşa etmekten geri durmuyor. Geçtiğimiz günlerde Danilo Zanna'dan gelen ifşanın ardından bugün de Mehmet Yalçınkaya hem arkadaşlarını ifşaladı hem de sitemini dile getirdi. Danilo Zanna'nın sürekli ailesiyle İtalyanca konuşmasından yakınan Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu'nun da restoranlarıyla ilgilenmesinden şikayetçi!