Ekranların sevilen yarışmalarından birisi olan MasterChef Türkiye, her bölümde ayrı bir heyecanla izleyicileri ekran başına toplamaya devam ediyor. Bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan programda gerek yarışmacılar gerekse de jüri üyeleri izleyicilerin odak noktası. Yetenekli yarışmacılar ve yeteneklerinin yanı sıra sempatik jüri üyeleri yarışmayı diğer birçok programın önüne geçirmeye yetiyor. Ancak dün akşam yayınlanan bölümde yaşanan elemenin ardından herkesin sinirleri gerilirken Mehmet Şef'in yarışmacılara gösterdiği tepki de dikkatlerden kaçmadı. Mehmet Şef, kaptanlık oyunu öncesinde Tayfun'un elenmesi hakkında takım arkadaşlarının rolü olduğunu iddia etti. İşte yeni bölümde olacaklara ilişkin merak edilenler ve detaylar!

Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Tayfun'un Gitmesine Sinirlendi

TV 8 'de yayınlanan ve ekranların merakla izlenen yarışma programlarından birisi olan MasterChef Türkiye'de yaşananlar, yarışmanın takipçileri tarafından merakla izleniyor. Mutfak yetenekleri ile kıran kırana birbirleri ile savaşan yarışmacılardan dün elenen isimse Tayfun oldu. Kırmızı takımın kaptanlığını yapan Tayfun, dünkü programda elemeden çıkamayarak hem yarışmaya hem grubuna hem de hayallerine veda etmek zorunda kaldı.  Elemenin ardından tekli gösteren Mehmet şefin söyledikleri ise izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Tayfun'un elenmesine sinirlenen Mehmet Şef; "Tayfun'un gitmesinde kırmızı takımın etkisi var kardeşim. Faciaya, kırmızı takımda geçen hafta neredeyse kazanılan bir şey yok! dedi.

Jüri Üyeleri İkiye Bölündü

Takıma ilişkin değerlendirmede bulunan Yağız, takımı bırakın bireysel olarak bile kazanamadıklarını ifade etti. Fatma Nur ise "Kim giderse gitsin, duygusallık devri bitmiştir" dedi. Şeflerse bu konuda farklı değerlendirmelerde bulunuyor. Örneğin Somer Şef, "Domine eden 2 yarışmacı var geçen haftayı. Biri Fatma Nur, biri de Burak Revanbahş" şeklinde düşüncelerini yorumladı. Ancak Mehmet Şef bu konuda; "Bence rakiplerinizi yeniden gözden geçirin. Bence büyük rakibiniz Burak Revanbaşh" diyerek Burak Revanbaşh'ı önemli bir rakip olarak ortaya koyuyor. Yarışmanın yeni yayınlana fragmanında ise Fatma Nur'un Kıvanç'ı sinirlendirdiğini görüyoruz. Bu haftaki kaptanlık oyununda balık ekmek yapacak olan yarışmacılar canla başla en güzel ve en lezzetli balığı pişirmeye çalışıyor. Bu esnada Fatma Nur Kıvanç'ı sinirlendirince Kıvanç "Yerinde duramıyorsun ya. Dön işine bak" şeklinde cevap veriyor. Fatma Gül'ün "Sana ne oğlum" demesinin ardından bakalım bu bölümde neler olacak?