Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola eski rol arkadaşı Farah Zeynep Abdullah'a öyle bir imada bulundu ki görenler şok geçirdi!

Masumlar Apartmanı'nda hayat verdiği Safiye karakteriyle hepimizi büyüleyen Ezgi Mola bugün, dizide birlikte rol aldığı arkadaşı Farah Zeynep Abdullah'ın doğum gününü kutladı. Öyle bir fotoğraf ve not paylaştı ki, görenler "diziden ayrılınca dostluk bitmiş" yorumunu yaptı.

Kariyer Basamaklarını Hızla Tırmandı

ezgi mola erşan kuneri-1

İlk olarak 2000 yılında Karate Can adlı dizi ile ekranlara merhaba diyen Ezgi Mola, sonrasında Sultan Makamı, Hırsız Polis, Canım Ailem, Arkadaşım Hoşgeldin gibi zamanının fenomen yapımlarında rol aldı. Ancak Şahan Gökbakar ile başrollerini paylaştığı Celal ile Ceren filminden sonra geniş kitlelerce tanınmaya başladı.

ezgi mola 3-1

Kocan Kadar Konuş filminde hayat verdiği Efsun Özçim karakteriyle başarısını perçinleyen Ezgi Mola, son olarak TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı dizi ile izleyici karşısına çıktı. Dizide Safiye adlı psikolojik problemleri olan bir karaktere hayat veren Ezgi Mola, oyunculuğuyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Son Durağı Masumlar Apartmanı Oldu

merve dizdar ezgi mola-2

Ezgi Mola'nın başrollerini Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah ile paylaştığı Masumlar Apartmanı, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Modalyon'un İçi adlı kitabından ekranlara uyarlandı. Psikolojik problemleri olan 4 kardeşin hikayesini konu alan dizi, hem konusu, hem de oyuncu kadrosuyla kısa sürede izleyicinin beğenisini topladı.

ezgi mola gergin2

Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi? Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi?

Geçtiğimiz yıl Eylül'de başlayıp 37 bölüm sonra sezon finali yapan Masumlar Apartmanı, bu mola ile birlikte kayıplar verdi. Diziden ayrılan oyuncuların başında Farah Zeynep Abdullah geldi. Dramatik sahnelere dayanamadığı gerekçesiyle diziye veda eden Farah Zeynep Abdullah, sanıyoruz ki gözden uzak kalınca gönülden de uzak kaldı.

Gözden Irak Gönülden Irak...

masumlar apartmanı k

Sette arkadaşları ile uyum içerisinde çalışan Farah Zeynep Abdullah, çekimlerde çok eğlenmiş ve o anları sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaşmıştı. Ancak çekimler bitince dostluk da bitti. Ezgi Mola ile Farah Zeynep Abdullah'ın arası, Abdullah'ın diziden ayrılmasıyla sanıyoruz ki bir miktar açıldı.

'Obur' İması Şaşırttı

Screenshot 2021-08-17 at 17-58-13 Hikayeler • Instagram

Ezgi Mola, bugün yeni yaşına giren Farah Zeynep Abdullah'ın doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi. Ancak kutlama mesajında öyle bir imada bulundu ki görenler şaşırdı. Farah Zeynep Abdullah'ın yemek yerken çekilen bir videosunu kendi sosyal medya hesabında paylaşarak "İyi ki doğdun iştah reis. Hep birlikte böyle yiyip yiyip kilo alınmayan yıllara" notunu ekledi. Eski rol arkadaşına obur imasında bulunan Ezgi Mola'ya Farah Zeynep Abdullah'tan bir cevap gelmedi.