Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar, eşi Gürhan Altundaşar ile ayrılmasının ardından parkta sarmaş dolaş fotoğraf paylaştı!

Masumlar Apartmanı'nda canlandırdığı Gülben Karakteriyle gönlümüzü fetheden Merve Dizdar, geçtiğimiz aylarda eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanmasıyla gündeme geldi. İhanet iddialarını reddeden Merve Dizdar'ın o sarmaş dolaş paylaşımı herkesi şoke etti.

Yetenekli Oyuncu Merve Dizdar Kariyer Basamaklarını Hızla Tırmandı

Merve Dizdar-4

İlk olarak Kavak Yelleri adlı dizide canlandırdığı Saliha karakteri ile televizyon ekranlarına "Merhaba" diyen Merve Dizdar, sonrasında İnsanlar Alemi, Beş Kardeş, Doksanlar, Vatanım Sensin, Mucize Doktor gibi yayınlandığı dönemin fenomen olmuş dizilerinde rol aldı. Eş zamanlı olarak sinema filmleri ve tiyatro oyunlarında da boy gösteren ünlü oyuncunun gittikçe yükselen başarı grafiği gözlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..." Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..."

merve dizdar3

Gupse Özay'ın yazdığı Eltilerin Savaşı adlı filmle tüm Türkiye'ye kendini tanıtmayı başaran Merve Dizdar, ardından Masumlar Apartmanı adlı dizide canlandırdığı Gülben karakteri ile hepimizi mest etti. Psikolojik sorunları olan Gülben'e hayat veren Merve Dizdar, öyle bir performans sergiledi ki, bir anda dizi severlerin göz bebeği haline geldi. Gülben Derenoğlu karakteri de sanki her evin yan komşusuymuşçasına çok beğenildi.

Özenilen Evliliğine Nazar Değdi

merve dizdar4

Bu denli ünlü olunca Merve Dizdar'ın özel hayatı da bir hayli merak edildi. Kendisi gibi oyuncu olan ve BKM Mutfak ekibinde rol alan Gürhan Altundaşar ile olan evliliği, takipçileri tarafından mercek altına alındı. Çiftin eğlenceli paylaşımları ve mutlu halleri, birçoğumuz için örnek teşkil etti. Ancak sanıyoruz ki çifte nazar değdi. Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar boşanmaya karar verdi. Sessiz sedasız  boşanan çiftin bu hamlelerinin ardından aldatma iddiaları boy gösterdi. Ancak Merve Dizdar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu iddiaları yalanladı.

merve dizdar köpekle sarmaş dolaş

Ayrılığın hemen ardından, Cem Yılmaz'ın Netflix için çekilen yeni dizisi Erşan Kuneri'de rol almaya başlayan Merve Dizdar, ayrılığın acısını adeta sette attı. Ünlü oyuncunun bugün paylaştığı fotoğraf ise adeta takipçilerinin ağzını açık bıraktı. Arkadaşının köpeğiyle bir bankta sarmaş dolaş poz veren Merve Dizdar, o fotoğrafı "Bayılıyorum bu çocuğa" notuyla paylaştı.