Masumlar Apartmanı'nın güzel oyuncusu Ezgi Mola, sadece güzelliği ve oyunculuk yeteneğiyle değil aynı zamanda sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Sık sık toplumsal olayları ve yaşananları Instagram hesabından eleştiren ve isyan eden güzel oyuncu bugün de dünyanın göz bebeği Salda Gölünün son haline hem üzüldü hem de sinirlendi. Salda Gölünün yeterince korunmadığını düşünen Ezgi Mola Instagram hesabından sorumlulara sitem etmekten geri durmadı.

ezgi-mola.jpg

Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si!

Son zamanların en popüler isimlerinden olan Ezgi Mola TRT'nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı'nda rol alıyor. Dizide temizlik takıntılı Safiye karakterine hayat veren güzel oyuncu gerçek hayatında da temizlik takıntısıyla nam salmış durumda. Ezgi Mola, Safiye kadar olmasa da sık sık yakın arkadaşı ve sevgilisi tarafından da ifşa ediliyor.

ezgi-mola-002.jpg

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerin başında gelen Ezgi Mola'nın hatta bir Youtube kanalı bile bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda Youtube'u da aktif olarak kullanan güzel oyuncunun Enis Arıkan'la dostluğu da çok seviliyor. Arabasında ünlüler camiasından kişileri konuk eden Ezgi Mola yol boyunca hem eğleniyor hem de abonelerini eğlendiriyordu.

ezgi-mola-ne-dedi-ezgi-mola-musa-orhan-olayi-14174395-4154-amp.jpg

Ezgi Mola'nın İsyanı!

Fakat Masumlar Apartmanı'nın başlamasıyla birlikte Youtube'a ara vermek zorunda kalan Ezgi Mola'nın popülerliği son bir yılda hızla arttı. Geçtiğimiz yıllarda da farklı dizi ve film projelerinde yer alan Ezgi Mola Instagram'da sevilen biri olsa da; Masumlar Apartmanı'nda rol alması popülerliğine popülerlik kattı diyebiliriz! Artan popülerliğiyle birlikte reklamlarda da görmeye başladığımız Ezgi Mola, takipçilerini "influence" etmeyi çok iyi biliyor!

ezgi-mola-2.png

4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı! 4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı!

Ezgi Mola Instagram paylaşımlarında sadece özel hayatını değil ülkemizde yaşanan toplumsal olayları da paylaşıyor. Bugün Salda Gölünün son haline sitem eden güzel oyuncu "yeter" diyerek isyanını dile getirdi; "Artık Allah rızası için toprağını seven bunu yapmaz! Koruyun şu güzellikleri talan edeceğinize be! Sattınız sattınız doyamadınız yeter be!"