Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola zor günler yaşıyor. Ünlü oyuncu acı kaybının yasını tutuyor!

Eğlenceli Instagram paylaşımlarıyla yüzümüzü gülümseten Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola, şu sralar acı kaybının yasını tutuyor. Gülümsemesine alıştığımız ünlü oyuncunun bu halleri adeta içimizi acıtıyor.

Kariyer Anlamında Bir Hayli Yol Katetti

ezgi mola 4

2000 yılında Karate Can adlı dizi ile ilk kez televizyon ekranlarında boy gösteren Ezgi Mola, 2005 yılında rol aldığı Organize İşler filmi ile geniş kitlelere ulaştı. Sonrasında da birçok dizi ve filmde rol alan Ezgi Mola; Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor, Celal ile Ceren, Arkadaşım Hoşgeldin gibi yapımlarla kariyer yolculuğunda önemli bir yol katetti.

Enis Arıkan Ezgi Mola'ya Büyük Destek Oldu

boop alaçatı

Oyunculuğu çok sevdiğini her fırsatta söyleyen Ezgi Mola, buna ek olarak bir giyim markası çıkarttı ve bir de Alaçatı'da Boop adlı bir mekan açtı. Yaz boyunca ünlülerin akın ettiği Boop, sezona Ezgi Mola'nın umduğundan da iyi başladı. Ünlü oyuncuya en büyük yardımı dostu Enis Arıkan yaptı. Her akşam soluğu Boop'ta alan Arıkan, mekanı kapatmadan dışarı adım atmadı.

Erşan Kuneri İçin Tatilden Vazgeçti

ezgi mola erşan kuneri

Ezgi Mola ise o sırada Erşan Kuneri setinde ter dökmekteydi. Masumlar Apartmanında sergilediği oyunculukla aklımızı başımızdan alan yetenekli oyuncu, Cem Yılmaz'ın da radarına takıldı. Böyle bir yetenekten mahrum kalmak istemeyen Yılmaz, Ezgi Mola'yı Erşan Kuneri kadrosuna aldı.

erşn kuneri merve dizdar ezgi mola nilperi şahinkaya

Son derece keyifli bir yapımın içinde bulunan Ezgi Mola, Erşan Kuneri'de yer alabilmek için yaz tatilinden vazgeçti. Sıcakları sette geçiren ünlü oyuncu bu duruma bir kere bile isyan etmedi. Ancak tek sorun Ezgi Mola'nın yaz günlerini sette geçiriyor olması değildi.

Patili Dostunun Acısı Ezgi Mola'yı Mahvetti!

Screenshot 2021-08-11 at 12-41-31 Hikayeler • Instagram

Hayvan sevgisini hepimizin bildiği ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde 14 yıldan fazla bir zamandır birlikte yaşadığı patili dostunu kaybetti. Bu acıyla yanıp kavrulan Ezgi Mola, dostu ile birlikte çekilen bir fotoğrafını "Dünyanın en güzel 14,5 yılıydı. Boğazımda bir düğüm kaldı. Hayat..." notu ile paylaştı. Patili dostunu adeta evladı gibi gören Ezgi Mola'nın üzüntüsü her halinden belli oldu. Yetenekli oyuncunun bu üzgün halleri adeta yüreğimizi parçaladı.

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız