Şeyma Subaşı, ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkla hayatımıza girdi. Haber ilk patladığı dönemde işinde gücünde bir profil çizen Şeyma Subaşı, gece gündüz sevgilisinin yarışması "Yok Böyle Dans"ın kostümlerini tasarlıyordu. Eğitimini aldığı ve yetenekli olduğu söylenen moda tasarımı için bir adım daha atan ve kendi butiğini açan Şeyma Subaşı, bu işte dikiş tutturamadı. Ondan sonra da bambaşka bir Şeyma Subaşı görmeye başladık! Acun Ilıcalı'nın o dönemki eşine karşı savaş veren, giderek itici hale gelen ve durmaksızın partileyen biriyle karşılaştık. Bu durum ona olan nefreti artırmış gibi görünse de onun parti fotoğraflarını görmek isteyen 3 milyon takipçisi de vardı!

Bir Türlü Durdurulamıyor

Şeyma Subaşı-2

Acun Ilıcalı'yla evliliği boyunca özel uçaklarla dünyayı gezen ve çeşit çeşit partiye katılan Şeyma Subaşı, o dönem büyük tepki çekti. İkili boşanınca da herkes Şeyma Subaşı'nın hayat standardının düşeceğini düşünüp mutlu oldu! Ama o lüks bir biçimde olmasa da eski hayatına devam etti. Lüks standartlara geri dönüşü ise yeni sevgilisi Mohammed Al Saloussi -Meedo- sayesinde oldu. Hatta Acun Ilıcalı'nın söylediğine göre "Artık paraya ihtiyacım yok." diyerek nafaka almayı bile kesti!

"Benimle Dalga Geçiyorlar"

Şeyma Subaşı Meedo

"Hayatımın aşkı" dediği ve evleneceği Meedo'yu yere göğe koyamayan Şeyma Subaşı, bir dizi skandalın ve sorgulanmaya açık iddialarının ardından bu ilişkiye son vermiş gibi duruyordu. Ama ikili çok geçmeden tekrar bir araya gelerek herkesi şaşırttı! Barıştıktan sonra nihayet Türkiye'ye de gelen çift, küçük olduğu için Şeyma Subaşı'nın kriz çıkardığı söylenen tekneleriyle Ege'yi dolaşmaya başladı. Bu gezinti sırasında partilemeye ara vermiş gibi duran Şeyma Subaşı yine kendini tutamadı.

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

Sürücülük yaparken bile dans etmekten kendini alamayan Şeyma Subaşı'nın hallerine Meedo ve arkadaşları ne tepki vereceğini şaşırdı. "Şeyma wants to party all the time." (Şeyma hep parti istiyor) diyen sevgilisine, "Benimle dalga geçiyorlar. Bu doğru değil." diyen Şeyma Subaşı'ya inanmakta zorlanıyoruz!