Şeyma Subaşı, son dönemin en ilgi çeken magazin figürlerinde başa oynuyor. Daha 18 yaşındayken ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'yla tanışması ve yıllarca yasak aşk yaşamaları onu zaten bir magazin ögesi haline getirmişti. Üzerine 7/24 partilemeye başlaması ve süper lüks hayatı da eklenince sosyal medyanın da en çok ilgi çeken fenomenlerinden biri oldu. Acun Ilıcalı'yla boşanınca bile takipçi sayısı artmaya devam etti. Çünkü herkes onun bu lüks hayat elinden gidince ne yapacağını merak ediyordu. Ama o standartları biraz düşse de hayatına tam gaz devam etti. "Doğru adam" dediği yeni sevgilisi Meedo'yla da çok mutlu görünüyorlardı.

Kimse Anlam Veremedi

şeyma subaşı meedo 3-1

Bu yılın başında Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi -Meedo- ile ilişki yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, milyarder olduğu söylenen sevgilisini yere göğe koyamıyordu. Pahalı hediyelerini, lüks evlerini, tatilleri ve onun için kapatılan uçakları paylaşarak herkesi çatlatmayı amaçlıyordu! Evlenmeyi planlayan çift için her şey yolunda giderken dolandırıcılık iddiası sosyal medyayı sallamaya başladı. Sonuçta, Meedo çok gizemli bir profil çiziyordu ve dünyadaki milyarderlerin sayısı da belliydi!

şeyma subaşı meedo 2

Bu iddialar sonunda sarsılan ilişkileri de kısa süre içinde bitti. Hediyelerin sahte çıktığı ve Meedo'nun dolandırıcı olduğu iddiaları ortalığı sallayınca da Meedo Türkiye'ye gelip Şeyma Subaşı hakkında röportaj vermeye başladı. Ama röportajların devamı gelmeden ikili barıştı ve hiçbir şey olmamış gibi davrandılar! Hatta sosyal medyadan uzak duran Meedo bile Şeyma Subaşı hakkında müthiş bir aşk paylaşımı yaptı. 

Hamilelik İddialarına Cevap

Son paylaşımında Şeyma Subaşı'na olan aşkını ve onu hiç bırakmayacağını anlatan Meedo, fotoğraflarda sevgilisinin karnını tutunca olanlar oldu. Herkes Şeyma Subaşı'nın yine hamile olduğunu düşündü ve aralarının hızla düzelmesini buna bağladı. Malum, sadece birkaç ay içinde evlilik kararı almaları Şeyma Subaşı'nın hamileliğiyle ilgiliydi.

Şeyma Subaşı story (3)

Ama ünlü isim bu iddiayı önce yalanlayıp sonra doğrulamış, en sonunda da düğün stresi yüzünden bebeğini kaybettiğini açıklamıştı. O yüzden artık hiçbir açıklamasına güven olmuyor! Bunu bilen Şeyma Subaşı da hamile olmadığını şarap içtiklerini gösteren bir fotoğrafla ilan etmeyi seçti. 

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!" Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!"