Bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla doğru yelken açmaya hazırlandığımız bu son aylar, sanatçılar için de birtakım anlaşmaların yapıldığı önemli aylar. Yılbaşı programları için yapacakları sunumlar, gösteriler ya da verecekleri konser ve dinletilerle birçok sanatçı yeni yıl programlarından gelen teklifleri değerlendiriyor. Söz konusu teklifleri değerlendirerek yaptığı anlaşmayı açıklayan ünlü isimlerden birisi de Tarkan. 90'lı yıllara damgasını vuran ve şarkıları ile dünyanın birçok yerinde tanınır olan Megastar Tarkan, gerek eski şarkılarıyla gerekse de yeni şarkılarıyla popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Ve dünyaca ünlü Megasatarın bu yılbaşında nerede sahne alacağı ve tek gece için yaptığı anlaşma ücreti belli oldu. İşte detaylar!

Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Tarkan Şok Etkisi Yarattı

Sosyal medyada takipçilerini adeta ikiye bölen Tarkan, yılbaşı için yaptığı anlaşmadan sonra sosyal medya da bir tartışmaya neden oldu. Tarkan'ın anlaştığı fiyatı normal bulan da oldu, çok yüksek bulan ve şaşkınlıktan dilini yuttuğunu söyleyen de. Albüm ve şarkılarıyla 90'lı yıllara damgasını vuran Megastar, en son İzmir'de verdiği konserle yeniden sahalara dönmüş ve hatta hızlı bir giriş yapmıştı. Yeniden sevenleri ile buluşan Tarkan'ın son olarak bu sene yılbaşında sahne alacağı yer de belli oldu. Tek bir gece için anlaştığı fiyatsa takipçileri adeta ikiye böldü. Bir önceki yılbaşında Mısır'da konser veren ünlü sanatçının o konser için aldığı tek gece ücretinin 5 Milyon TL olduğu iddia edilmiş ve hatta üzerine Bu yılsa ünlü sanatçının yılbaşı için Kıbrıs'ta bir otelle anlaştığı ve yılbaşı gecesi için alacağı ücretin de 1 Milyon Euro olduğu öğrenildi. Türk Lirası olarak 18 Milyon TL'ye tekabül eden ücret sosyal medyaya düşer düşmez Tarkan takipçilerini ikiye böldü. Ücretin normal olduğunu düşünen de var asgari ücretle kıyaslayan da.

Ailesiyle Almanya'da Yaşıyordu

Şarkılarıyla ve söylemleriyle çokça sevilen Tarkan, samimi tavırlarıyla yıllardır birçok kişinin kalbine taht kurmayı başaran sanatçılardan. Uzun bir süredir ailesi ile birlikte Almanya'da yaşayan ve paylaşımlarından sık sık buraları özlediğini anladığımız başarılı Megastar, son zamanlarda ise vermiş olduğu konserlerle yeniden popülerliğini artırmış durumda.