Televizyonda uzun yıllardır program yapan ve Çarkı Felek yarışmasının da  uzun yıllar sunuculuğunu yapan Mehmet Ali Erbil, kendisinden beklenmeyecek bir tuzağa düştü. Hazır cevap karakteri ile tanınan ve esprileri ile herkese bir şekilde sataşan Mehmet Ali Erbil, son zamanlarda bir TikTok bağımlısı oldu adeta. Bir zamanlar TikTokerlara demediğini bırakmayan ve onları hep eleştiren Erbil, şimdilerde kendi açtığı canlı yayınlar ile bir şekilde insanlardan para toplamaya çalışıyor. Son olaraksa ünlü sunucu ve şovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medyada Cristiano Ronaldo ile canlı yayında konuştuğunu zannetti. Sahte bir hesap tarafından trollenen Erbil, sahte bir hesap tarafından tuzağa düşürüldü. Erbil, canlı yayında Portekizli yıldız Ronaldo ile konuştuğunu zannederek heyecanlanınca resmen sosyal medyanın diline düştü. İşte detaylar!

Trollenme Sırası Erbil'e Geldi

Yıllardır muzip esprileri ile tanıdığımız ve konuklarına olsun,  yarışmacılara olsun sunduğu programlarda sürekli sataşan Mehmet Ali Erbil, bu kez kendisi trollendi. Diğer yandan bir zamanlar TioTok kullananları eleştiren ve TikTokerlara demediğini bırakmayan Mehmet Ali Erbil, bugün artık kendisi de bir TikToker. Son olarak Erbil'in Ronaldo ile konuştuğunu sandığı anlarda oldukça heyecanlanması sosyal medyaya bomba gibi düştü. Bir çok kullanıcının Erbil'i canlı yayın esnasında uyarmasına rağmen ünlü şovmen bir türlü kandırıldığını anlayamadı ve heyecanla konuşmaya devam etti. Kızı Yasmin Erbil'i bile çileden çıkartan olayda dünyaca ünlü yıldız oyuncu Ronaldo ile konuştuğunu zanneden Mehmet Ali Erbil, İngilizce olarak derdini anlatmaya çalıştı. Konuşurken her ne kadar takipçileri uyarmaya çalışsa da bunların hiçbirisini fark etmedi. Gelen izleyici yorumlarına rağmen konuşmaya devam eden Mehmet Ali Erbil'in heyecanlandığı anlar ise sosyal medyada birçok kişiyi güldürdü.

Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

Tuzağa Düştü

Son zamanlarda sosyal medya hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanan Mehmet Ali Erbil, TikTok'ta yaptığı canlı yayınla resmen gündem oldu. Canlı yayın yaptığı esnada Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu zanneden Erbil'in o anları sosyal medyada çok konuşuldu. Bir ara TikToker Ece Ronay ile taciz iddiaları nedeniyle mahkemelik olan Erbil, trollendiğinden habersiz bir şekilde futbolcu Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu zannetti.