Hiçbir boşanma kolay olmuyor gerçekten de. Magazin dünyasının gündeminde olan ve bir süre daha gündemdeki yerini koruyacağı belli olan bir boşanma davası da Hadise ve Mehmet Dinçerler'den. Bilindiği gibi Hadise ve Mehmet Dinçerler kısa bir süre önce evliliklerini sonlandırma kararı aldıklarını ve buna ilişkin anlaşmalı boşanmanın yollarını aradıklarını paylaşmışlardı. Ancak Hadise'nin son paylaşımı ile işlerin bu şekilde yürümeyeceği anlaşılırken bir de üstüne Mehmet Dinçerler'in Zehra Çİlingiroğlu ile fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Dinçerler ve Çilingiroğlu arasında bir aşk var mı sorusuna ise avukatından cevap gecikmedi. İşte detaylar!

Anlaşarak Sonlandıramadığımız İçin...

Bir süre önce boşanma kararları ile gündeme gelen Hadise ve Mehmet Dinçerler'in boşanmaları hakkında son günlerde sürekli yeni bir haber geliyor. Hadise, Mehmet Dinçerler'İn kendisinin sanat hayatına karıştığını ve hatta psikolojik baskı yaptığını iddia ederken Mehmet Dinçerler'den konuya ilişkin bugün ayrı bir yalanlama mesajı geldi. Hadise ise boşanmalarının anlaşmalı olmasını umduğunu ancak evliliklerini maalesef anlaşarak sonlandıramadıklarını açıkladı. Diğer yandan günlerdir konu olan takıların kimde kalacağı sorusu ise hala cevap bekliyor. Ancak ikilinin boşanmasına ilişkin gündem bu şekildeyken bugün bir de bambaşka bir iddia daha ortaya atıldı. İddianın konusu ise Mehmet Dinçerler'i ilgilendiriyor.

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Mehmet Dinçerler Yeni Bir Aşk mı Yaşıyor?

Tam da Hadise ile boşanma sürecinde olan Mehmet Dinçerler'in Zehra Çilingiroğlu ile aşk yaşadığı yönündeki iddialar magazin gündemine bomba gibi düşüverdi. Bir arkadaş ortamında bir araya gelen ikilinin samimi görüntüleri üzerine bu şekilde ortaya çıkan bir iddia gündemi bir anda farklılaştırdı. Ancak söz konusu iddialar konusunda ise Zehra Çilingiroğlu'nun avukatından hızlıca bir yanıt geldi. “Müvekkilimiz Zehra Çilingiroğlu’nun son dönemde evliliği ile gündemde olan Mehmet Dinçerler ile birlikte olduğuna dair çıkan haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır." diyen Arca Açıkel bu iddiaların Zehra Çilingiroğlu ve Hülya Avşar'ın itibarını zedelemeye yönelik olduğunu söyledi. Ayrıca Açıkel gerçek dışı olduğunu belirttiği bu haberi tekzip ederek, konu hakkında tüm hukuki ve cezai başvuru haklarını kullanacaklarını da kamuoyuna aktardı.