Menajerimi Ara fragmanı

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’, her pazar izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimler yer alıyor.

‘Menajerimi Ara’nın yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş otururken genel yönetmenliğini Ali Bilgin üstleniyor.
Dizinin senaryosunu Ekin Atalar kaleme alırken, yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor.

Her bölüm konuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri bambaşka bir dünyaya götürecek olan ‘Menajerimi Ara’, pazar günü Star’da.

Dicle ve Barış yeni bir proje için deneme çekimlerine gittiklerinde aynı rol için Ömer’in de orada olduğunu görürler.

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı - 16 Temmuz Cuma Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı - 16 Temmuz Cuma

Bu durum, Barış’ı sinirlendirirken Dicle’yi zor durumda bırakır.  Çınar, oyuncusu Sedef Avcı’yı yeni bir film projesi için ikna etmeye çalışır ancak Sedef’i komedyenlik sevdasından vazgeçirmek düşündüğü kadar kolay olmaz.

Üst üste yaşanan gergin olaylardan sonra moral vermek için Barış’ı görmeye giden Dicle, Ayla’dan hiç beklemediği bir tepki alır.  Peride, Beren için ilginç bir adım atarken Feris ve Serkan ilişkisinde sürpriz bir gelişme yaşanır.

Dicle ve Kıraç, yazar Cahide’nin kitabının film hakları için karşı karşıya gelirken Dicle’nin yaptığı hamle Kıraç’ı şaşırtır. Gizli saklı olan bütün sırların ortaya dökülmesi ise ajanstaki bütün taşları yerinden oynatır.

Yayın Günü:        14 Mart Pazar
Yayın Saati:        20.00 / Yeni bölüm – 29. Blm

Yapım:               Ay Yapım
Genel Yönetmen:  Ali Bilgin
Yönetmen:              Deniz Çelebi Dikilitaş
Senaryo:        Ekin Atalar
Oyuncular: Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Serhat Teoman (Serkan), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış), Semi Sırtıkkızıl (Emrah), Gamze Karaduman (Gülin), Nazlı Senem Ünal (Jülide), Bedir Bedir (Bekir), Pınar Ünsal (Leyla), Aslı Mavitan (Mayda), Yaprak Medine (Beren), Buse Sinem İren (Meral), Duygu Şen (Ece), İdeal Beran Kotan (Aydın)