Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragmanı 9 Mayıs Pazar. Dicle'nin Barış ve İrem'e dair şüpheleri artıyor.

DİCLE’NİN BARIŞ VE İREM’E DAİR ŞÜPHELERİ ARTIYOR

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın 37. bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda; Dicle’nin aklına Barış ve İrem’in eski sevgili olma ihtimali düşüyor. Ne yapacağını bilemeyen Dicle, şüphelerini yakın arkadaşı Meral’le paylaşıyor.

Menajerlerin hayatları üzerinden sektörün kapılarının aralandığı ‘Menajerimi Ara’nın 37. bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda; İrem’e duygularını döktüğü blog yazısını eski sevgilisine vermesini tavsiye eden Dicle, İrem ve Barış’ın montlarını tuttuğu sırada İrem’in yazısının yer aldığı kağıdın yere düştüğünü fark ediyor.

Hangi monttan düştüğünden emin olamayan Dicle, Barış’ın İrem’in bahsettiği eski sevgilisi olabilme ihtimaliyle karşı karşıya kalıyor. Dicle, içini yiyip bitiren bu şüphesinden Meral’e bahsediyor. Kafası iyice karışan Dicle, Meral’in de önerisiyle sabredip işin aslını öğrenmek için beklemeye karar veriyor. 

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor. 

‘Menajerimi Ara’, yeni bölümüyle her pazar saat 20.00’de Star’da!