Sevilen dizi "Masumlar Apartmanı"nın yıldızları Merve Dizdar ve Birkan Sokullu, kamera arkasından çok güldüren bir çekim kazası paylaştı.

Son yıllarda yayınladığı birbirinden kaliteli dizilerle dikkati çeken TRT 1, geçtiğimiz sezon da izleyicilerini yanıltmadı ve en çok izlenen dizilere imza attı. Bu dizilerden biri o kanalda görmeye alıştığımız tarih dizilerinden "Uyanış: Büyük Selçuklu" olsa da diğer dizinin bir benzerini bile daha önce izlememiştik! Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanlarından uyarlanan psikoloji merkezli "Masumlar Apartmanı", çocukluğunun yaralarını bir türlü saramayan kardeşlerin öyküsünü ekrana getirdi.

Başına Gelmeyen Kalmamıştı! Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'dan İtiraf: "Mutlu Olmaya..." Başına Gelmeyen Kalmamıştı! Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'dan İtiraf: "Mutlu Olmaya..."

Masumlar Apartmanı

Sevgisiz ve şiddet dolu bir çocukluk geçiren kardeşlerin her biri ayrı psikolojik hastalıklarla boğuşuyor ve travmalarını üzerinden atamıyordu. Oyunculara büyük bir alan tanıyan bu senaryo özellikle Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ı bambaşka bir gözle görmemizi sağladı!

En Çok Onlar Beğenildi

Birkan Sokullu

Daha önce de pek çok dizide başrol oynayan ve çok beğenilen Birkan Sokullu, bu dizideki psikopatlığa yatkın Han karakteri sayesinde korku ve gerilim tarzı projeler için 10 numara bir oyuncu olduğunu gösterme fırsatı buldu. "Masumlar Apartmanı"nın kendisi açısından kaçırılmaz bir fırsat ve kariyerindeki en önemli dönüm noktası olduğunu söyleyen Birkan Sokullu, geniş kitlelerin beğenisini kazanmayı ve yeterliliği tartışılan oyunculuk gücünü dosta düşmana ispat etmeyi başardı.

Merve Dizdar-4

Merve Dizdar ise yıllarca çabaladığı mesleğinde son dönemde yakaladığı başarıyı "Masumlar Apartmanı" sayesinde arşa çıkardı. Gülben karakterindeki performansıyla rolünü giderek büyüten ve milyonların sevgisini kazanan Merve Dizdar, kariyerine Netflix dizisi "Erşan Kuneri" ve bir Nuri Bilge Ceylan filmiyle devam ederek yurt dışına açılmayı da garantiledi.

"Sabrınız İçin..."

Sette de çok iyi anlaşan Merve Dizdar ve Birkan Sokullu, belli ki bazı sahneleri çekerken gülmemek için kendilerini zor tutuyor. Setin gizli komiği olduğu söylenen Birkan Sokullu yüzünden konsantre olamadığı anları paylaşan Merve Dizdar, yönetmene "Buradaki sabrınız için çok teşekkür ederiz. İçerde ve bir kere bile bağırmadı bize. Görüntü yönetmenimiz ve tüm ekip arkadaşlarımız sağ olun. Canım Birkan Sokullu seni çok seviyorum. Dişlerimi sıkmaktan mahvoldum. Yakında görüşürüz" diyerek herkesi güldürdü.