Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

TEB’in dijital bankacılık kanalı olan CEPTETEB, dijital bankacılığın tüm avantajlarını sunan bir altyapıya sahip. CEPTETEB müşterisi olabilmek için, yapılması gereken ilk şey uygulamanın telefonunuza indirilmesidir. Bunun ardından müşteri olmak için, gerekli formların doldurulması ve takip eden süreçte, sizi ziyaret eden Müşteri temsilcisinin kartınızı tarafınıza ulaştırılmasıyla tamamlanıyor. CEPTE uygulamasının daha süratli bir şekilde yaygınlaşması kapsamında, CEPTETEB özel bir kampanya hazırlamış durumda. Bu kampanyayla, iki kişiyi CEPTETEB müşterisi yaparak, Migros sanal market üzerinde kullanabileceğiniz 100 TL indirim çeki kazanabiliyorsunuz.

CEPTETEB 100 TL Migros Çeki Kampanyası Özellikleri

100 TL’lik Migros sanal markette kullanılabilecek indirim çekinin kazanılabilmesi için, iki tanıdığınızı CEPTETEB müşterisi yapmanız gerekiyor. Hali hazırda CEPTETEB müşterisi olan herkes, kampanyadan bir defa yararlanabiliyor. Bunun için kendisinin davet kodunu gönderdiği iki kişi, CEPTETEB müşterisi olmak için doldurduğu formun üst kısmına bu kodu yazıyor. Form işleminin ardından müşteri temsilcisi tarafından ziyaret edilerek kartı ulaştırılan kişiler müşteri oluyorlar. Bu işlem tamamlandığında 100 TL indirim çekiniz tanımlanarak tarafınıza gönderiliyor.

İki farklı kişinin bu davet kodunu kullanarak CEPTETEB müşterisi olması, 100 TL indirim çeki kazanabilmeniz için gereken ön koşul. CEPTETEB müşterileri, uyulama içerisinden, kendilerine ait davet kodunu kolaylıkla alabiliyor. İndirim kodu tarafınıza ulaştığında, kullanabilmek için, Migros sanal marketin, mobil uygulamasına üye girişi yapmanız gerekiyor. Üye girişi sonrasında 100 TL üzerinde bir alışveriş gerçekleştirdiğinizde, indirim kodunu doğrudan kullanabiliyorsunuz. Örneğin 150 TL’lik bir alışveriş yaptığınızda, indirim kodu uygulanıyor ve kalan 50 TL dilediğiniz bir ödeme seçeneğiyle ödenebiliyor. En az 101 TL’lik bir alışveriş yaptığınızda indirim çekini kullanabiliyorsunuz. Ödeme sırasında “İndirim çeklerim” alanına indirim çekçi kodu girildikten sonra, “Kullan” seçeneğinin işaretlenmesi gerekiyor. Aksi halde indirim çeki kullanılamıyor.

Kampanya Mart 2021 tarihinden beri devam ediyor. Her CEPTETEB müşterisi kampanyanın avantajından 1 defa faydalanabiliyor. CEPTETEB müşteri sayısını arttırmaya yönelik olarak sürekli çeşitli kampanyalar ve özel avantajlar hazırlayarak kullanıcılarına sunuyor. Migros ile yapılan işbirliği aracılığıyla, arkadaşlarının müşteri olmasını sağlayan kişiler, 100 TL İndirim çeki kazanabiliyor.