Otomobil satın almayı düşünen ancak sıfır ve ikinci el otomobil piyasasındaki fahiş fiyatlardan yakınanlar için Ziraat Bankası’ndan sevindiren haber geldi. Çeşitli yollarla eline geçen otomobiller için banka tarafından ihale usulünde satış gerçekleştiriliyor. Çok uygun fiyatlara araç sahibi olma fırsatı sunan Ziraat araç satış hizmetine herkes katılabiliyor. Peki Ziraat araç satışı nasıl yapılıyor? Ziraat araç satış ilanlarına nasıl katılım gerçekleştirilebiliyor? Ziraat araç satış koşulları neler? Sorularının yanıtları haberimizde!

Ziraat Bankası’ndan Araç Satışı

Türkiye’nin en büyük bankacılık kuruluşu olan kamu bankası Ziraat Bankası, 2022 yılında herkesin bütçesine uygun ve düşük fiyatlı otomobil sahibi olabilmesini sağlıyor. En yeni otomobil modellerini dahi ikinci el ve sıfır araç piyasasındaki fiyatlara göre çok düşük fiyatlara satın alabilme imkanı sunuluyor. Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen bankadan araç satış hizmeti “https://e-aracsatis.ziraatbank.com.tr/index.intengo” adresinden gerçekleştiriliyor.

Araç satın almak isteyenler Ziraat Bankası’nın bu elektronik ihale platformuna giriş yaparak, en güncel araç satış ilanlarını takip edebiliyor, inceleyebiliyor ve hatta teklif verebiliyor. İhalelere teklif iletmek isteyen kişilerin Ziraat tarafından belirlenecek ilana özel teminat bedelini ödemesi gerekiyor. Bu bedeli ödeyen kişiler, söz konusu ilana teklif verebilme hakkına sahip olabiliyor.

Ziraat Bankası, açılan ilanlara teminat bedelini bankaya yatıran kişilerin teklif oluşturabilmelerine müsaade ediyor. Bu şekilde ilan süresi sona erdiğinde en yüksek teklife sahip olan kişiye otomobili satın alma hakkı veriyor. Bu kapsamda Ziraat Bankası tarafından uygun ödeme koşullarına sahip olan araç kredisi desteği de sunuluyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Ziraat Güncel Araç Satış İlanları

Banka borçları gibi hususlar nedeniyle Ziraat Bankası tarafından icralık araç satışları çok sık şekilde yapılıyor. Bu nedenle de sık sık yeni otomobil modelleri satış ilanları arasındaki yerini alıyor. İşte 2022 Ağustos ayı itibariyle aktif olarak satışı devam eden otomobil satış ilanlarından bazıları;

  • 2012 model Ford Transit Connect Van T230L 1.8 TDI 110 otomobil modeli 5.370 TL teminat bedeli, 89.500 TL başlangıç bedeli ve 500 TL minimum artış şartıyla satışa sunuluyor.
  • 2019 model Peugot 301 Active 1.2 Puretech 82 otomobil modeli 17.100 TL teminat edeli, 285.000 TL başlangıç bedeli ve 500 TL minimum artış şartıyla satışa sunuluyor.