Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren açıklama yapıldı. Emekliler, o bankanın yaptığı açıklamayla maaş promosyonu ödemelerinde rekor fırsattan yararlanabilecek. Yapı Kredi Bankası’nın açıkladığı yeni emekli promosyon kampanyası sayesinde milyonlarca emekli 10.000 TL’ye kadar promosyon alabilecek. İşte Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan o emekli promosyon kampanyasının ayrıntıları!

Son dönemde bankaların emeklilere sundukları maaş promosyonları gündemden düşmüyor. Özellikle bankaların, emeklilerin maaşlarını kendisinden almasını sağlamak için gerçekleştirdikleri yarış, milyonlarca emekliye anında binlerce TL nakit ödeme alma fırsatı sunuyor. Bu çerçevede Yapı Kredi Bankası tarafından da emekli maaşını getirenlere ödenecek nakit promosyon tutarları arttırıldı. Böylelikle Yapı Kredi Bankası’nın emekli promosyon kampanyası çerçevesinde maaşını getirenlere 7.500 TL promosyon ödemesi yapacağı belirtildi.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Üstelik Yapı Kredi Bankası, farklı bankadan aldığı emekli maaşını Yapı Kredi’ye getirdikten sonra emekli yakınını da getirdiğinde 2.500 TL ek promosyon ödemesinden yararlanabilecek. Böylelikle emekliler kendi maaşını 7.500 TL ve 10 emekli yakınını Yapı Kredi Bankası’na getirdiği 2.500 TL olacak şekilde toplamda 10.000 TL nakit promosyonu alabilecek.

Yapı Kredi Bankası Emekli Promosyon Tutarları Açıklandı

Yapı Kredi Bankası, emekli maaşını getirenlere promosyon ödemelerini, maaş tutarı üzerinden gerçekleştirecek. 02.08.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na getirenler, kampanyadan yararlanabilecek. Kampanya kapsamında emekliler maaş tutarına göre en fazla 7.500 TL promosyon ödemesi alabilecek. Buna göre emekli maaşı tutarı;

  • 1.499 TL’ye kadar olanlara 4.600 TL,
  • 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlara 5.750 TL
  • 2.500 TL ve üzerinde olanlara 7.500 TL

Promosyon ödemesi yapacak.

Yapı Kredi Emekli Yakınını Getirene Promosyon Ödemesi

Yapı Kredi Bankası kampanya döneminde emekli yakınını getiren tüm emekli maaşı müşterilerine 2.500 TL’ye varan ek promosyon ödemesi yapıyor. Yapı Kredi emekli yakınını getir kampanyası kapsamında emekli maaşı müşterileri, getirdikleri her bir yeni emekli için 250 TL ek promosyon ödemesi alabilecek. Emekliler, emekli yakınını getir kampanyasından en fazla 10 kişiye kadar yararlanabilmektedir. Böylelikle her yeni emekli için 250 TL’den toplamda 2.500 TL ek promosyon ödemesi alabiliyor.