İŞKUR işverenlerle iş arayanları İŞKUR Açık İş Pozisyonları sayfası aracılığıyla bir araya getiriyor. Bu sayede kayıtlı işsizliğin azaltılmasına önemli bir katkı sağlarken, işverenlerin aradıkları kalifiye personellere kolay ve süratli bir şekilde ulaşmasına da yardımcı oluyor. Bu kapsamda ülke genelinde her meslek alanı için sürekli ilanlar yenileniyor. Özellikle marketlerde çalışacak personel konusunda, verilen ilanlar sürekli olarak artarak devam ediyor. Okuyucularımız için hali hazırda açık olan market elemanı ilanlarının bir bölümünü derledik.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Muğla CARREFOURSA 11 Açık İş Pozisyonu

CARREFOURSA Gümbet’ de açacağı yeni mağazada 11 adet personele ihtiyaç duyuyor. Personellerin 9 tanesi reyon görevlisi ve kasiyer olarak, 1 tanesi kasap olarak ve 1 tanesi meyve sebze reyonu için aranıyor. Günlük 7.5 saatlik çalışma, yol ücretinin indi bindi ücreti olarak karşılanması gibi ilave haklar bulunuyor. Başvurmak isteyenler İŞKIR aracılığıyla başvurularını iletebiliyorlar.

Antalya ŞOK Market 5 Engelli Açık İş Pozisyonu

Antalya ŞOK Marketlerinde istihdam edilmek üzere, engelli 5 personel arayışı bulunuyor. İŞKUR meslek danışmanından alınan işe gönderme formu aracılığıyla başvurularını yapabiliyorsunuz.

İstanbul A101 Market 20 Açık İş Pozisyonu

Ümraniye ilçesinde bulunan A 101 marketlerinde istihdam edilmek üzere 20 personel arayışı bulunuyor. Başvuru sahiplerinde aranan nitelikler şu şekilde; en az lise mezunu, vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayacak, 18 ile 35 yaş arasında olan bay veya bayan adaylar, meslek uzmanından aldıkları işe gönderme formu aracılığıyla İŞKIR aracılığıyla başvurularını tamamlıyorlar.

Hakmar İstanbul 20 Kişi

Hakmar İstanbul mağazalarında istihdam etmek üzere, 20 adet personel ilanı oluşturmuş durumda. Mağaza görevlisi olarak çalışacak olan personellerin en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. 18 Yaşını doldurmuş, erkek adaylar için en az 1 yıl boyunca askerlikle ilişiği olmayan, esnek ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek tüm adaylar, İŞKUR aracılığıyla başvurularını yapabiliyorlar.

Migros Antalya 5 Açık İş Pozisyonu

Döşemealtı Migros mağazasında, 5 açık iş pozisyonu bulunuyor. İlçeye yakın oturan, ortaokul ya da lise mezunu, askerlik hizmetini bitirmiş, 21 ile 31 yaş aralığında bulunan, sağlık sorunu bulunmayan, sabıka sicil kaydı temiz olan çalıştığı yerlerden referans gösterebilecek bay adaylar, İŞKUR aracılığıyla başvurularını iletebiliyor.