Sahnelerin, televizyon ekranlarının ve sosyal medyanın tanına isimlerinden birisi olan Demet Akalın, kimi zaman aşırı dobralığıyla kimi zaman da tuhaf sosyal medya paylaşımlarıyla gündemdeki yerine her zaman korumayı başarıyor. Türk pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın, sosyal medya hesabını son derece yoğun bir şekilde kullanmayı da ihmal etmiyor. Özellikle twitter hesabından neredeyse yapmadığı iş yok diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları ile twitterdan sesini duyurmaya çalışan Demet Akalın şimdi de twitteri satın alan Elon Musk'a sardı. İşte haberin detayları!

Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

Türk Hava Yollarını da Digitürk'ü de Darlamıştı!

2000'li yıllardan bu yana çıkarmış olduğu Türk pop müziği şarkılarıyla, sahne performanslarıyla ve televizyon programlarıyla kendini tanıtan Demet Akalın, sosyal medyanın da vazgeçilmez isimlerinden birisi. Son olarak dünyanın en zenginlerinden birisi olan Elon Musk hakkında twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşım birçok kişiyi epey eğlendirdi. Daha önce de Digitürk'e ulaşmak için sürekli twitter hesabına "Digitürk beni ara" yazan Demet Akalın geçtiğimiz günlerde de Türk Hava Yolları'na bu şekilde yazmıştı. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşının havaalanında kaybolan eşyaları için Türk Hava Yolları'nı arayan Demet Akalın, bu konuyla ilgili epey gündemde kalmıştı. Eşyalarını İstanbul Havaalanında kaybeden Kaan Sekban için harekete geçen Akalın, adeta bu krizi Twitter üzerinden yürüttü. Fakat eşyalarını havaalanında kaybeden arkadaşının eşyalarından neden Türk Hava Yolları'nın sorumlu olacağını düşünemedi galiba!

Şimdi Sıra Elon Musk'ta!

Bu şekilde birçok firmayı canından bezdirebilecek kadar paylaşım yapan Demek Akalın'ın hedefinde son olarak Elon Musk vardı. Yapmış olduğu paylaşımla Elon Musk'ı hedef alan Demet Akalın, yapmış olduğu paylaşımla Twitter'da çok konuşuldu. Twitter'ı satın alan Elon Musk'ın mavi tikli hesaplardan para alacağını açıklaması üzerine bu habere sinirlenen ünlü popçu, "Yok anasının nikahı" şeklinde bir paylaşım yaptı. Akalın'ın bu paylaşımı dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum topladı. Takipçilerinden birisi ise "44 milyar doları babasının hayrıca vermedi ya; para kazanıcam diye verdi o kadar sahte hesap var neyle temizlenecek bunlar" diye karşılık verdi. Ancak buna da sessiz kalmayan Akalın; "Valla kafayı çalışdıran biri hemn mivitır die bişey açsın yedek" şeklinde bir öneride bile bulundu.