Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Temmuz ayının başlamasıyla birlikte, yılın ikinci altı ayının başlaması ve dolayısıyla çeşitli vergiler için 2. Taksit ödemelerinin de başlaması anlamına geliyor. Özellikle Motorlu Taşıtlar Vergisi’ nin 2. Taksit ödemeleri, Temmuz ayıyla birlikte başladı. Bu yıl MTV % 7,8 oranında artış gösterdi ve 1.300 cc motor hacmine sahip bir aracın MTV tutarı önceki dönemde 480,70 lirayken, 518 liraya çıktı.

Temmuz ayı boyunca ödenmesi gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksiti için, bankalar kredi kartı ürünleri aracılığıyla çeşitli avantajlar sunuyor. Bu sayede MTV’ nin bütçelerde oluşturacağı yükün hafifletilmesi sağlanıyor. MTV ödemesi yapmanız gerekiyorsa, bankaların sunduğu avantajları da incelemenizi tavsiye ediyoruz. Okuyucularımız için Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksiti için bankaların hazırladığı kampanyaları inceledik.

İş Bankası MTV Maximum Kart 4 veya 6 Taksit

İş Bankası Maximum kredi kartı sahipleri, gib.gov.tr aracılığıyla 23 Şubat 2023 tarihine kadar yapacakları 500 lira altı MTV ödemelerinde 4 taksit, 500 lira üzeri MTV ödemelerinde 6 taksit oluşturma hakkına sahip. Ayrıca bu şekilde ödeme yapan tüm kredi kartı müşterileri navkimg.com’ da % 50 indirim şansı kazanıyor.

Garanti BBVA Bonus Kredi Kartıyla MTV Ödemelerinde 3 Taksit

Garanti BBVA Bonus kredi kartı sahipleri, MTV ödemelerini bu kartlar gerçekleştirdiklerinde, herhangi bir şart olmaksızın 3 taksite bölebiliyor.

Yapı Kredi Word Card MTV Kampanyası

Yapı Kredi Bankası Word Card sahipleri 31 Ocak 2023 tarihine kadar, 100 lira ve üzeri olarak yapılan tüm MTV taksit ödemelerini 3 taksite bölüyor. Ayrıca çeşitli sitelerde kullanılabilen çeşitli indirim avantajları bulunuyor.

Akbank Axess Kredi Kartı MTV Kampanyası

Akbank Axess kredi kartı sahipleri için, Axess kullanılarak yapılan MTV ödemeleri sonrasında, Piranha ürünlerinin tamamında geçerli % 50 indirim fırsatı sunuyor. Akbank kredi kartları ve vadesiz hesaplarının kullanılmasıyla Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yapıldığında, bu indirim avantajından faydalanabiliyorsunuz.

QNB Finansbank Card Finans MTV’ ye 6 Taksit Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinin Card Finans kullanılarak yapılması halinde, 50.000 liraya kadar ödemelerin tamamı 6 taksite bölünüyor. Kampanya 31 Ocak 2023 tarihine kadar devam ediyor. Kampanyadan bireysel ve ticari kredi kartı sahipleri, sadece müşteri bazında faydalanabiliyor.