Yine Müge Anlı’ya başvuran bir aile hem stüdyodakilerin hem de ekran başındakilerin büyük bir şok yaşamasına neden oldu. Müge Anlı’nın programına başvuran bir aile, henüz 18 yaşına giren kızları Hilal’in 50 yaşındaki bir “sözde” hoca tarafından kandırıldığını iddia etti. Konuyu araştıran Müge Anlı, söz konusu “sözde hoca” ile yaşadığı diyaloglar nedeniyle adeta delirdi!

Kızlarını Büyü Var Diyerek Kandırdı

Müge Anlı’nın programına başvuran bir anne ve baba, 18 yaşındaki kızlarının büyü var denilerek, kandırıldığını ve 50 yaşındaki bir “sözde hocaya” kaçtığı iddiasıyla başvurdu. Şerife ve Arif isimli çift, 18 yaşına giren kızlarının 50 yaşındaki sözde hoca tarafından kaçırıldığı iddiasında bulundu.

Acılı anne, kısa bir süre önce kızı Hilal’in davranışlarında farklılıklar olduğunu hissettiğini ve kızını karşısına alarak, konuştuğunu dile getirdi. Anne, kızı Hilal’in devamlı kendi kendine konuşmaya başladığını, garip şekilde güldüğünü ve mumlar yakarak sürekli ritüel gibi şeyler yaptığını belirtti. Bu nedenle kızıyla konuşan anne, kızının ruhani varlıklar tarafından kendisinin çok sevildiğini, onun yanında olmasını kıskandıklarını dile getirerek, adeta annesini korkuttu.

Aile kızlarının davranışlarından çekinerek, psikolog yerine sözde bir hocaya götürdü. Süleyman isimli 50 yaşındaki bu sözde hoca kızı “üfleyerek” iyileştireceğine aileyi ikna etmiş. Ancak aile kızlarında herhangi bir değişiklik olmadığını fark ediyor. Bir gün anne kızını odasında abartılı makyaj ve süslü kıyafetler giyerken yakalıyor. O esnada telefona bakan anne, sözde hocayla kızının mesajlaştığını görüyor. Söz konusu mesajlarda da sözde hocanın genç kızdan “uygunsuz” fotoğraflar istediğini görüyor.

4 Eşi Varmış

Sözde hocanın birisi resmi nikahlı, üçü imam nikahlı dört eşinin olduğu ortaya çıktı. Anne 18 yaşına bastığının ertesi günü kızlarının sözde hocayla kaçtığını ve bu kişinin Hilal’i beşinci karısı yapmak istediğini dile getirdi.
Sözde hoca, Hilal’e babalık yaptığını, intihardan kurtardığı iddiasında bulundu. Hilal ise annesinin kendisini dövdüğünü ve baskıladığını, babasının ise boşanmadan sonra kendileriyle ilgilenmediği suçlamalarında bulundu. Programa sözde hocaya dair çok fazla ihbarda geldi. Türkiye, Müge Anlı’daki şoke eden olayın gelişmelerini yakından takip ediyor.

Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü! Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü!