ATV'nin en sevilen ve reyting rekorları kıran sabah programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, her geçen gün daha ilginç olaylarla ekranlara gelmeye devam ediyor. Bulunamayanları bulan, çözülemeyen vakaları çözen Müge Anlı, son olarak yine milyonları şoke eden bir gerçeğin daha ortaya çıkmasına sebep oldu. Eşi Narin'den haber alamayan Rıfat Çakırbeyli'nin eşini ararken karşısına çıkan gerçekler izleyen herkesi dumura uğrattı. İşte kızının çocuklarını da alarak damadı ile birlikte kaçan kaynana iddiası ve habere ilişkin detaylar!

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Eşini Ararken Başına Gelenler

Tüm çareleri denemesine rağmen bir türlü eşini bulamayan Rıfat Çakırbeyli, bu konuda yardım alabilmek için Müge Anlı'ya başvurmaya karar verdi. Bunun ardından Müge Anlı ile Tatlı Sert programında başından geçenleri anlatan Rıfat Çakırbeyli, günlerdir haber alamadığı eşi Narin'i ararken izleyenleri şaşkına çeviren bir gerçek ortaya çıktı. Rıfat, herkesi dumur eden bir iddia ortaya attı ve eşi Narin'in eski eşi Özgür'ün ve annesinin yıllar önce birlikte kaçtıklarını söyledi. Bu iddianın ardından damadıyla kaçan kaynana programa telefonla bağlandı ve akabinde ortalık fena halde karıştı. Bursa'dan gelerek 11 gün boyunca eşinden ve 5 yaşındaki çocuğundan haber alamadığını söyleyen Rıfat Çakırbeyli, Müge Anlı'dan onları bulmak için yardım istedi. Eşini zorla götürdüklerini iddia eden Rıfat Çakırbeyli, çocuğunun ve eşinin hayatlarından endişe duyduğunu açıkladı. Eşi Narin'in cezaevi arkadaşı olan Cemile tarafından abisi Hayri'ye götürüldüğünü aktardı.

Damadıyla Kaçtı

Rıfat Çakırbeyli'nin anlattıklarının ardından bir yandan Narin ve 5 yaşındaki çocuğu aranırken bir yandan da ortaya dehşet saçan detaylar çıkmaya başladı. Rıfat'ın iddiasına göre Narin'in eski eşi Özgür ile Narin'in annesi, çocuklarını da alıp kaçmışlardı. Programı izleyen herkes Narin'in annesinin damadı ile birlikte kaçması karşısında şoke oldular. Bunun yanı sıra Rıfat, Özgür'ün sık sık Narin'i evden göndererek kaynanası ile yalnız kaldığını sonunda da kaçtıklarını söyledi. Bu iddiaların ardından Narin stüdyoya gelerek zorla tutulmadığını ve Rıfat ile mantık evliliği yaptıklarını söyledi. Bunun ardından da damadı ile kaçtıkları iddia edilen Aslı Hanım telefonla programa katıldı. Yayında kızı için 30 kocalı hürmüz oldun" diyerek kızına tepki gösterdi. Ayrıca Özgür'le de kaçmadığını kızının yalan söylediğini aktardı.