2008 yılından bu yana Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzman kadro olarak programa destek sunan Psikiyatrist Arif Verimli, YouTube'da yayınlanan ve Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis adlı programa katıldı. Programda hayatını, ailesini, mesleğini, geçmişine dair önemli anılarını paylaşan Arif Verimli, Müge Anlı ile yollarını neden ayırdıklarına dair konuya da açıklık getirdi. Programda bunun yanı sıra Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı hakkında da konuşan Arif Verimli, programa ve katılımcılarına dair oldukça şaşırtıcı sözler söyledi. İşte açıklamaları ile adeta gündem yaratan Psikiyatr Arif Verimli'nin Katarsis programında söylediklerine dair detaylar!

2008'den Beri Birliktelerdi

2008 yılından bu yana ATV'nin sevilen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Psikiyatr Arif Verimli, şok edici bir ayrılma kararı ile gündeme gelmişti. Ayrılığın ardından birçok yorum yapılmasına rağmen Verimli, ayrılma kararını şeffaf bir şekilde YouTube'da yayınlanan ve Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis programında paylaştı. Arif Verimli, hakkında da konuşan Arif Verimli, 2008 yılından bu yana Şevki Sözen ve Rahmi Özkan'la birlikte programın uzman kadrosu içerisindeydi. Hatta geçtiğimiz yıla kadar oldukça iyi anlaşan ekip, artık son zamanlarda sık sık tartışır hale gelmişti. Son olaraksa Psikiyatr Arif Verimli, program esnasında kendi alanına sık sık müdahale eden Şevki Sözen'le canlı yayın esnasında tartışmış, tartışmada da Anlı Şevki Hoca'nın yanında yer almıştı. Bunun üzerine Arif Verimli de beklenmedik bir şekilde programdan ayrılmıştı. Bu tartışmaya ilişkin sorular geldiği zaman da, birkaç yerde "Alanıma müdahale edilmesinden hoşlanmıyorum. Kırgınım, hepsine, herkese... Ama ikisinin de (Müge Anlı ve Şevki Sözen) bir değeri yok benim için" şeklinde cevap vermişti.

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

Davranış Bozukluğu Olan İnsanları Getiriyorlar

Aynı şekilde Katarsis programında Gökhan Çınar'ın sorularını yanıtlayan Arif Verimli'nin, program hakkında söylediği bazı sözlerse adeta gündeme bomba gibi düştü. Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan kişilerin psikolojik durumlarının yerinde olmadığını söylerken, "Orada olanlar toplumun gerçeğini yansıtmıyor. Davranış bozukluğu olan bir tutam insanı getirip binlerce, milyonlarca kişiye izletiyorlar. Toplum o değil. Ama ben pişman değilim. Oraya, 'şu davranışı böyle yaparsak daha iyi sonuç alırız' gibi bir misyonla başladım fakat sonra ayrıldım." dedi.