ATV'de yayınlanan ve milyonların izlediği, reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine bir istismar vakasına tanık olduk. Özellikle istismar olaylarında tuttuğunu bırakmayan Müge Anlı ise yine haklı çıktı. 14 yaşındaki Sümeyye'ye istismarda bulunduğu gerekçesi ile gözaltına alınıp serbest bırakılan Sibel Çetin hakkında bugün yeni gelişmeler söz konusu. İşte detaylar!

Serbest Bırakılmıştı!

Geçtiğimiz hafta Müge anlı ile Tatlı Sert programında yine genç bir kıza ilişkin istismar vakası gündeme gelmişti. Şemsettin Arslan ve eşi Mevlüde Arslan, henüz 14 yaşında olan torunları Sümeyye'nin 23 yaşında olan Sibel Çetin tarafından kaçırıldığını ve alıkonulduğunu iddia etmişti. Ardından Sibel Çetin, Sümeyye'nin kaçırmadığını ama yanında olduğunu itiraf ederek gözaltına alınıp ifadesini verdikten sonra serbest bırakılmıştı. Bugünse Müge Anlı, Sibel Çetin'le ilgili en son yaşanan gelişmeleri seyircilerine duyurdu.

Sonunda Tutuklandılar

Günlerdir kayıp olan 14 yaşındaki torunları Sümeyye için Müge Anlı'ya başvuran Şemsettin Arslan ve eşi Mevlüde Arslan, torunlarının 23 yaşında ve 2 çocuk annesi Sibel Çetin tarafından kaçırıldığını iddia etmişlerdi. Bu iddia üzerine harekete geçen emniyet güçleri Sibel Çetin'i gözaltına almış ancak ifadesinin ardından serbest bırakmışlardı. Hatta Sibel Çetin canlı yayına bağlanarak Sümeyye'nin yanında olduğunu söylemişti. Müge Anlı'nın "Size ait olmayan bir çocuk neden sizin evinizde?" sorusuna karşılıksa "Sahip çıktım" diyerek cevap vermişti. Yayınla birlikte Sibel Çetin gözaltına alınmış 14 yaşındaki Sümeyye ise devlet korumasına alınmıştı. Ancak Sümeyye'nin istismar edildiğine ilişkin fotoğraflar bulunduğunu söyleyen Müge Anlı, Sibel Çetin'in serbest bırakılmasına tepki göstermişti. Anlı, "Bu çocuğumuzu alıkoyan 2 çocuk annesi kadın ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Akyazı Cumhuriyet Başsavcımız Ufuk Turan'a buradan seslenmek istiyorum. Sayın başsavcım, sanırım size bazı fotoğraflar ve videolar iletilmedi. Bu çocuk baştan sona istismar edilmiş." diyerek tepkisini ortaya koymuştu. Hatta elindeki fotoğrafların da delil sayıldığını söyleyen Anlı, bu fotoğrafları çocuğun menfaati için vermeyeceğini ifade ederek "Bir vatandaş olarak Sibel Çetin'in nasıl serbest bırakıldığını sormak istiyorum" dedi.

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Bugünkü canlı yayında ise Müge Anlı, Sümeyye'nin son ifadesinde Sibel Çetin'in kendisini alıkoyduğunu söylediğini ve hatta ifadede iki erkeğin daha adının geçtiğini, bu ifadelerle birlikte Sibel Çetin ve o iki erkeğin tutuklandığı haberini paylaştı.