Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına bir süredir damgasını vuran Arife Gökçe'nin kaybolması olayı tüm ilginçliğiyle devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ile sık sık gerilime neden olan Sinan Sardoğan'ın kaçırdığı iddia edilen Arife Gökçe ile ilgili yepyeni bir gündem daha ortaya çıktı. Ancak bu kez gündem olan isim Arife Gökçe'nin oğlu Atakol Gökçe oldu. Arife ve Fikri Gökçe'nin dünürü olan Meral Güleç'in 2015 yılında yine Müge Anlı'ya katıldığı ve Arife Gökçe'nin oğlu Atakol Gökçe'den şikayetçi oldukları ortaya çıktı. İşte detaylar!

Bitmek Bilmeyen Sinan Sardoğlu İhbarları

64 yaşında olan ve 5 çocuk annesi Arife Gökçe'nin ortadan kaybolması ve günlerdir bulunamamasının ardından Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda oldukça ilginç detaylar ortaya çıkmaya başladı. Yaşlı kadının bu şekilde ortadan kaybolmasının ardından birçok kişi Sinan Sardoğan'dan şüphelenmiş ve sonrasında da olanlar olmuştu. Program esnasında Sinan Sardoğan hakkında ardı ardına iddialar gelmeye başladı. Sinan'ın yaşlı kadınlara müstehcen mesajlar atması, birçok kişiye tacizde bulunması, sokak ortasında kadınlara cinsel organını göstermesi şeklinde bir çok ihbar programa yansıdı. Hatta kendi kız kardeşine bile cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıktı. Sinan Sardoğlu ile ilgili olaylar burada da kalmadı, Sinen ile Müge Anlı arasında da ciddi bir gerginlik yaşandı. Program esnasında Müge Anlı'nın bacaklarına bakan Sinan'a karşı Müge Anlı sinirlenerek, "Senin kafanı yararım" şeklinde bir çıkışta bulundu.

Daha Önce de Programa Gelmişler

Tüm bunların ardından programda bambaşka bir iddia daha ortaya çıktı. Buna göre Arife ve Fikri Gökçe'nin o yıllarda 26 yaşında olan oğlu Atakol Gökçe'nin, 2015 yılında 17 yaşında bir kız çocuğunu kaçırdığı ortaya çıktı. Bunun üzerine ise kaçırıldığı iddia edilen 17 yaşındaki Gamze Güleç'in ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. Bunun ortaya çıkmasının ardından ise Gamze Güleç'i kaçıran Atakol Gökçe'nin genç kızın eniştesinin kardeşi yani yengesinin kardeşini kaçırdığı ortaya çıktı. Bu esnada eşi kayıp olan Arife Gökçe'nin eşi Fikri Gökçe de yayına bağlanıp bundan haberinin olmadığını, oğlunun da nerede olduğunu bilmediğini söyledi.