Ekranların sevilen ismi Müge Anlı yaz tatilinde bile keyif yapmak yerine çalıştı. Özellikle sevgi izi sayesinde birçok kayıp bulan Müge Anlı ve ekibi, insanlara her daim iyilik yapmanın haklı gururunu yaşadı.

müge anlı-3

Müge Anlı ile Tatlı Sert tam 13 sezon boyunca her sabah ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Herkesi ekran başına kilitleyen Müge Anlı, geçtiğimiz sezon da birçok olayı aydınlatabilmek için çok çalıştı. Ünlü sunucu yıllardır öyle şeylerle karşılaştı, öyle olayların içinde yer aldı ki artık bir hayli yoruldu.

Büyükşen Cinayeti Sezona Damga Vurdu

müge anlı büyükşen cinayeti

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in geçtiğimiz sezonuna Büyükşen ailesi cinayeti damga vurdu. 3 Eylül 2018 tarihinde evlerine giren kar maskeli katil zanlıları tarafından öldürülen Metin ve Necla Büyükşen çiftinin dosyası, bu yıl Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, büyük oğulları Osman Büyükşen'in başvurusuyla tekrar açıldı.

müge anlı ozman büyükşen

İddialara göre Metin, Necla ve kızları Büşra Büyükşen evlerinde oturduğu sırada, açık kapıdan bir anda içeri giren kar maskeli saldırganlar aileye ateş açtı. Metin ve Necla Büyükşen çifti olay yerinde hayatını kaybederken, kızları Büşra Büyükşen tüfeğin tutukluk yapması sonucu kurtuldu. Dipçik darbesiyle bayılan Büşra Büyükşen, katillerin evi terketmesinin ardından kendine gelerek camdan atladı ve Jandarmaya başvurdu.

Sezon Finali Yapsalar da Çalışmayı Bırakmadılar

müge anı 3

Aradan yaklaşık 3 yıl geçmesine rağmen cinayet aydınlatılamayınca ailenin büyük oğlu Osman Büyükşen, çareyi Müge Anlı'ya beşvurmakta buldu. Osman Büyükşen'in feryadı tüm Türkiye'yi göz yaşına boğunca Jandarma Genel Komutanlığı tarafından bu cinayeti aydınlatmak üzere özel bir ekip kuruldu. Yazın gelişiyle birlikte Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali yaparak ekranlara veda etti, ancak Müge Anlı ve ekibi çalışmaya ara vermedi.

Cinayetleri Çözüp Kayıpları Bulmakla Kalmadı

müge anlı boş durmadı

Her ne kadar ekip tatilde olsa da cinayet sonunda aydınlatıldı; katil zanlıları ve azmettiriciler yakalanarak cezaevine konuldu. Tabi Müge Anlı ve ekibinin çalışmaları bununla da sınırlı kalmadı. Bir yandan sevgi izi uygulaması sayesinde birçok kayıp kişinin kısa sürede bulunarak ailelerine teslim edilmelerini sağlayan Müge Anlı ve ekibi, diğer yandan günlerce ülkemizi yakıp kavuran orman yangınları ve Karadeniz'i yerle bir eden sel felaketi bölgelerinde mobil aşevi uygulaması ile yemek dağıttı.