Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

ATV'nin sevilen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, yayınlandığı günden bu yana birçok gizemi ortaya çıkartmış ve birçok kişinin mağduriyetini gidermiş bir program olarak yayına devam ediyor. Kayıp olanların bulunduğu, hırsızlıkların açığa çıkartıldığı programda son olarak bir süredir kaybolan ve kendisinden haber alınamayan Arife Gökçe konusu gündemde. Arife Gökçe'nin bulunması için çaba harcanırken de gözler yaşlı kadınlara musallat olan ve kadınlara müstehcen mesajlar atan Sinan'a çevrildi. Dünkü programda Müge Anlı'yı da sinirlendiren Sinan bugün de yine Müge Anlı'ya çıkıştı. İşte detaylar!

Müge Anlı'nın Bacaklarına Bakmıştı

Bir süredir kendisinden haber alınamayan Arife Gökçe'nin bulunması için araştırma yapan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son olarak gözler günlerdir yaşlı kadınlara musallat olduğu ve taciz ettiği iddia edilen Sinan'a çevrildi. Dünkü yayın esnasında Müge Anlı'nın bacaklarına bakan Sinan, programda canlı yayın esnasında Sinan'ı azarlamıştı. Gördükleri karşısında son derece sinirlenen Müge Anlı büyük bir öfkeyle Sinan adlı kişiye "Benim bacaklarıma bakma yararım senin beynini" demişti. Sinan ise Müge Anlı'nın bu çıkışı karşısında kendisine yapılan iddiayı kabul etmedi.

Adamı Sinirlendirme

Arife Gökçe'nin ortadan kaybolmasının ardından yaşlı kadınlara müstehcen mesajlar attığı ve başka birçok kadına da cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıkan Sinan hakkında birçok ihbar gelmeye başladı. Sokak ortasında pantolonunu indirip cinsel organını göstermesinin yanı sıra kendi kız kardeşine dahi tacizde bulunmasına kadar birçok olayı ortaya çıktı. Sinan'a karşı gelen ihbarlar artarken canlı yayında Müge Anlı da gitgide daha fazla sinirlenmeye başladı. Dünkü yaşanan olayda da zaten Müge Anlı Sinan'a bacaklarına baktığı için "Senin kafanı yararım" demişti. Bugünse aynı şekilde Sinan'dan Müge Anlı'ya beklenmedik bir çıkış oldu. Bir anda sinirlenerek Müge Anlı'ya kafa tutan Sinan "Tek bir çalı bile yok orada. Varsa gösterseydin" diyen Müge Anlı'ya adeta bağırdı. Sinan program esnasında "Müge Hanım, adamı sinirlendirme. Geçen diyordun 'Beyninden kan getireceğim'" diyerek çıkıştı. Programda Sinan ve Müge Anlı arasındaki gerilim artarken, bundan sonra neler olacağı herkesin merak konusu.