ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Geçtiğimiz Pazartesi günü kayıp olan 3 yaşındaki kızı Lina Nazlı'yı aramak için bir televizyon programına katılan Melisa İlhan'ın açıklamalarından sonra adeta bir vahşet ortaya çıktı. Gaziantep'te kayıp olan ve aranan 3 yaşındaki Lina Nazlı'nın cansız bedeni bir derin dondurucuda bulundu. Olayın sorumluları ise küçük kızı yakmayı düşündüklerini ama vazgeçtiklerini anlattı. İşte detaylar!

Her Şey Böyle Başladı

Her şey Gaziantep'te 4 yıllık evli olan Melisa İlhan'ın eşi Abdurrahman Erbay'dan 1 yıl önce ayrılması ile başladı. Boşanmanın ardından ortaokul arkadaşı Muhabbet Toz ile birlikte yaşamaya başlayan Melisa İlhan, iddialara göre fuhuş yapmaya zorlandı. Bu esnada Melisa İlhan'ın kızları 3 yaşındaki Lina Nazlı ile 1.5 yaşındaki Naime Ceyda ise Muhabbet Toz ve sevgilisi Mehmet Aksu tarafından alıkonuldu. Bu olayların ardından Pazartesi günü bir televizyon programına katılan Melisa İlhan, yetkililerden kayıp olan kızlarının bulunmasını istedi. Programa telefonla bağlanan Kiraz Alkurt ise 1,5 yaşındaki kızı Naime'nin kendisine bırakıldığını ve ona bakıcılık yaptığını söyledi. Görüşmede verilen beyanın üzerine eve giden ekipler küçük Naime'yi teslim alırken Kiraz Alkurt'u ise gözaltına aldılar. Ancak bakıcı Kiraz Alkurt, sorgusunda yalnızca bakıcılık yaptığını ve Lina Nazlı'yı daha önce hiç görmediğini söyleyerek tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Derin Dondurucuya Koydular

Programı izleyen Mehmet Aksu polisi arayarak Lina Nazlı Erbay'ın öldüğünü ve bedeninin Seyrantepe'deki bir giyim mağazasında, derin dondurucuda saklandığını söyledi. Bunun üzerine polis ekiplerince gözaltına alınan Aksu, Lina'nın Muhabbet Toz tarafından öldürüldüğünü aktardı. Emniyet güçleri verilen adreste Lina Nazlı'nın cansız bedenine ulaşırken, Mehmet Aksu ile Muhabbet Toz ise ifadeleri tamamladıktan sonra sevk edildikleri adliyede tutuklandılar.

'Kafasına İki Defa Vurdum'

Mehmet Aksu sorgusunda kendisinin de 3 çocuk babası olduğunu, vicdan azabı çektiğini ve Lina'nın Muhabbet Toz tarafından öldürüldüğünü söyledi. İfadesinde anne Melisa İlhan fuhuş yaptığı için çocuklara Muhabbet Toz'un baktığını aktaran Mehmet Aksu, Muhabbet Toz'un kendisine 'Melisa'nın büyük çocuğu Lina Nazlı çok kötü, hemen yanıma gel' şeklinde mesaj attığını ve hemen gittiğini söyledi. Ardından ifadesinde "Eve girdiğimde Lina Nazlı, televizyonun bulunduğu odada yerde halının üzerine sırt üstü hareketsiz yatıyordu. Muhabbet ise belini duvara dayamış, her iki elini çenesine dayamış korku ve panik halinde yere çömelmiş oturuyordu. Ben Lina'nın nabzını kontrol ettim, nabzı atmıyordu, sonra kalp masajı yapmaya başladım. Bu sırada Muhabbet'e ne olduğunu sordum. Muhabbet bana, 'odada sağa sola koştu bağırdım durmadı, ben de sinir haliyle kafasına iki defa vurdum yere düştü, bu şekilde hareketsiz kaldı, ne yapacağımı bilemedim seni aradım, yardım istedim' dedi. Kendisine kızdım, ve kolonya getirip yüzüne döktüm ama en küçük bir tepki yoktu ve Lina Nazlı'nın öldüğünü anladım." dedi.