Muğla’da katledilen Pınar Gültekin davasında yeni gelişme. Cinayet şüphelisi hakaret ve tehdit gerekçesiyle acılı anne Şefika Gültekin’den şikayetçi oldu.

O Benim Kızımı Katletti

pınar gültekin 1

Muğla’da yine bir erkek şiddetine maruz kalarak katledilen Pınar Gültekin’in cinayet şüphelisi Cemal Metin Avcı’nın, Gültekin’in annesi Şefika Gültekin’den kendisini duruşma esnasında tehdit ettiği gerekçesi ile şikayetçi olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine polis merkezinde ifade veren Şefika Gültekin, "O benim kızımı katletti. Ben acılı bir anneyim, öfkem normal. O cani duruşmada serbest serbest konuştu. Benim kızımı yaşarken öldürdü. Ben duruşmada o adamı görüyorum tüylerim diken diken oluyor. Bildiğim tek bir şey var, duruşmada çok pis konuştu. Ben de konuşmaları üzerine ‘ben seni yaşatmam’ dedim" dedi.

‘Seni Yaşatmam’ Dedim

pınar gültekin 2

Çocuk Okutan Aileleri İlgilendiriyor! Ziraat, Çocuklarınızın Tüm Eğitim Masrafları İçin 45.000 TL Ödeme Veriyor Çocuk Okutan Aileleri İlgilendiriyor! Ziraat, Çocuklarınızın Tüm Eğitim Masrafları İçin 45.000 TL Ödeme Veriyor

Cinayet şüphelisi Cemal Metin Avcı’nın şikayeti üzerine Şefika Gültekin hakkında "Tehdit" ve "Hakaret" suçlarından soruşturma başlatıldı. Şikayet üzerine ifade vermeye gelen anne Gültekin, "Herhâlde adalet yok, onun için beni şikayet etmiş. O benim kızımı katletti. Ben acılı bir anneyim, öfkem normal. Ne dediğimi bile hatırlamıyorum. Sanırım 'Ben seni yaşatmam' dedim. O cani duruşmada serbest serbest konuştu. Benim kızımı yaşarken öldürdü. Ben duruşmada o adamı görüyorum tüylerim diken diken oluyor. Artık kendimde değilim. Adaletin olduğunu düşünmüyorum, onun için beni şikayet etmiş. Bildiğim tek bir şey var, duruşmada çok pis konuştu. Ben de konuşmaları üzerine 'Ben seni yaşatmam' dedim. Ben değil de başka bir anne olsa o mahkemeyi birbirine katardı. Ben gerçekten adalet istiyorum" diye konuştu.