Ünlü oyuncu Ebru Şahin, son dönemin en popüler isimleri arasında yer alıyor. Gerek oyunculuğu gerek fiziğiyle hayranlarını büyüleyen Ebru Şahin, nasıl formda kaldığını anlattı.

Ebru Şahin, ATV'nin üç sezon süren fenomen dizisi "Hercai" sayesinde olağanüstü bir çıkış yakaladı. Doğrusu kimse dizi başladığında bu kadarını beklemiyordu! Ama daha önceki projelerinde istediklerini yakalayamayan Akın Akınözü ve Ebru Şahin kamera önünde öyle bir uyum yakaladı ki, izleyiciler onlara doyamadı. Dizinin daha uzun sürmesi için Müge Anlı ve ATV Ana Haber WhatsApp hatlarına bile dadandılar! Ama Ebru Şahin bu defteri çoktan kapatıp yeni projelere yelken açtı bile. 

Yine Çok Konuşulacak

Ebru Şahin

Yeni sezonun en iddialı projeleri için adı geçen Ebru Şahin, içlerinden onu en çok heyecanlandıran diziyi seçti. Tarihi dizilerle rating listelerini alt üst eden TRT 1'in yeni sezondaki dönem dizisi "Destan"ın başrolünde Ebru Şahin oynayacak! Türklerin İslamiyet'i kabulünden önceki dönemi anlatan "Destan" dizisinde, başarılı oyuncuyu dağlarda yaşayan bir genç kız olarak izleyeceğiz. Haliyle, bu rolü için de uzun bir kampa girmesi gerekecek. 

Sırlarını Paylaştı

Ebru Şahin, göz kamaştıran bir fiziğe sahip. Ancak sıkı bir çalışma ve disiplinle elde edilebilecek bu fiziğin kıskananı çok olsa da, onun gibi olmak isteyeni daha da çok! Hayranlarından sık sık fiziğiyle ilgili "güzellik sırları" sorulan alan Ebru Şahin, nihayet bu sorulara bir cevap verme kararı aldı.

Ebru Şahin story

"Arkadaşlar spor rutinimi çok sormuşsunuz." diyerek spor yapan bir bebek fotoğrafı paylaşan Ebru Şahin, hayranlarını yine çok güldürdü. Her zamanki esprili tavrından ödün vermese de, artık nasıl spor yaptığına dair birkaç ipucu verse hiç fena olmaz!

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

Ebru Şahin-1

Ne de olsa, o 7 yaşından beri düzenli olarak spor yapıyor ve aslında Spor Bilimleri Fakültesi mezunu. Dolayısıyla, onun seviyesine ulaşmak zor olsa da tavsiyelerin profesyonel birinden gelmesi süper olur!