Pandemi döneminde dünyanın her yerinde banka ve kredi kartlarının kullanımında ciddi bir artış yaşandı. Uygulanan yasaklar ve sınırlamalar çerçevesinde vatandaşlar alışverişlerini sanal işyerlerinden yapmaya başladı. Ayrıca temassız özelliği gibi pek çok açıdan daha güvenli bir alışveriş sağladığından kart kullanımında ciddi bir patlama yaşandı. Banka ve kredi kartlarının kullanımında yaşanan artış bankalar arasında da ciddi bir rekabete yol açtı. Bu çerçevede bankalar düzenledikleri kampanyalar ile vatandaşın alışverişlerinde kendi kartlarını kullanmalarını sağlamayı hedefliyor. Bu durumda vatandaşlara harcadıkça kazanma fırsatı doğuruyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Denizbank’tan Yarısı Bizden Kampanyası

Denizbank, yeni kredi kartı müşterilerine yönelik sunduğu “Yarısı Bizden” kampanyası ile harcadıkça kazanma fırsatı sunuyor. Denizbank kredi kartı kullanıcıları, tüm internet harcamalarının yarısını geri alabiliyor. Denizbank kredi kartı sahipleri, yeni kartlarının ilk 3 aylık döneminde yapacağı tüm internet harcamaları için yarısını geri alma şansını yakalıyor.

Denizbank, 31.01.2022 tarihine kadar yeni Denizbank’a kredi kartı başvurusu yapmanız gerekiyor. Ayrıca bu tarih sonuna kadar kredi kartı başvurunuzun onaylanmış olması gerekiyor. Böylelikle 3 ay boyunca internet harcamalarınızın yarısı Denizbank’tan olduğu kampanyaya katılım gerçekleştirebiliyorsunuz. Denizbank kredi kartı ile yapacağınız tüm internet alışverişlerinizde 3 a boyunca toplam 600 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Denizbank Yarısı Bizden Kampanyası Koşulları

Denizbank’ın Yarısı Bizden kampanyası kapsamında yeni Denizbank kredi kartınızla Ocak, Şubat ve Mart ayları boyunca internet üzerinden yapacağınız alışveriş işlemleriniz kabul edilir. Bu dönemde yapacağınız internet harcamalarınızda azami %50’lik kısmı üzerinden 200 TL indirim alabilirsiniz. Her ay için 200 TL olacak şekilde toplamda 600 TL’ye varan bir indirim fırsatından yararlanabilmiş oluyorsunuz.

Denizbank kampanyasından yararlanabilmek için herhangi bir katılım başvurusu yapmanıza gerek yoktur. Belirtilen tarihler içerisinde yeni Denizbank kredi kartı başvurusu yapmanız ve başvurunuzun onaylanmış olması yeterlidir. Böylelikle tüm internet harcamalarınızda 3 ay boyunca toplamda 600 TL indirim fırsatından faydalanabiliyorsunuz. Denizbank kredi kartı başvurusunu ister Denizbank Mobil veya İnternet Şubesi üzerinden, ister de Denizbank şubeleri aracılığıyla hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kredi kartı başvurularınız aynı gün içerisinde sonuçlanmaktadır.