PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Kablosuz kulaklıklar vazgeçilmez kullanım araçlarımız arasında yerini aldı. Artık bir ihtiyaç haline dönüşen kablosuz kulaklıkların, çok sayıda marka ve model tarafından sunulan örnekleri bulunuyor. Her biri çeşitli özelliklerle donatılmış olan kulaklıklar arasından, ihtiyacımıza en uygununu, üstelikte en uygun fiyatla bulabilmek ciddi bir sorun oluşturuyor.

Kablosuz kulaklık seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konu Bluetooth standardının eski olmaması. Bazı kulaklıklar yeni piyasaya sürülmüş olsalar da, Bluetooth standardının eski olması yeterli performans vermemesine neden olabilir. Yine kullanım şekline bağlı olarak daha yüksek performans sağlamak amacıyla, kulak üstü ve kulak içi seçimini de ihtiyacınıza göre yapmalısınız. Okuyucularımız için en iyi fiyat/performans ürünleri kablosuz kulaklıkları listeledik.

Xiaomi Airdots Pro 2

Xiaomi Airdots Pro 2 TWS Bluetooth kulaklık, Bluetooth 5.0 standardına sahip. 14.2mm hareketli kompozit diyafram bobin ünitesine sahip ve bu özelliği yüksek kalitede ses sunabilmesini sağlıyor. Özel tasarımlı yarım kulak içi özelliğine de sahip. Genel kullanım süresi 4 saatken, şarj kutusuyla 14 saat kullanım olanağı sağlıyor. 350 TL’ den başlayan fiyatlarla teknoloji mağazalarında bulabilmek mümkün.

Anker SoundCore R100 TWS Bluetooth Kulaklık

Anker SoundCore R100 TWS Bluetooth Kulaklık, Bluetooth 5.0 standardına sahip. 6.5 saat genel kullanım özelliği var ve şarj kutusuyla 25 saate varan kullanım mümkün. Özel BassUp teknolojisiyle özel bir ses kalitesi vad ediyor. Kulaklığın diğer bir özelliği sadece 10 dakikalık şarjla 1 saat kullanım olanağı vermesi. Gürültü filtreleme teknolojisine de sahip cihaz, 450 TL’ den başlayan fiyatlarla satılıyor.

JBL Free Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Ses sistemleri denildiğinde adını anmadan geçemeyeceğimiz JBL, JBL Free Kablosuz Kulakiçi Kulaklık ürünüyle listede yer alıyor. Bluetooth 4.2 standardına sahip olan ürün, suya ve tere dayanıklı bir tasarıma sahip. Özel JBL teknolojisi Signature Sound, telefon çağrılarına geldiğinde müzik dinliyorsanız otomatik mono moda geçiş yapılmasını sağlıyor. Görüşme biter bitmez müzik yeniden stereo modda devam ediyor. 4 saatlik normal kullanım süresi, şarj kutusuyla 24 saate uzuyor. Cihaz 700 TL’ den başlayan fiyatlarla satılıyor.

HONOR Earbuds 2 Lite Bluetooth Kablosuz Kulaklık (ANC)

Cihazın Bluetooth sürümü 5.2. Sadece 10 dakikalık şarjla bile 4 saat kullanım ömrü vadeden ürün, şarj kutusuyla 32 saate erişebilen uzun bir kullanım süresine sahip. Aramalar sırasında devreye giren yapay zeka gürültü azaltma teknolojisi, Aktif Gürültü Engelleme fonksiyonu, cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Bluetooth sürümünün yüksek olmasına paralel 100 saatlik normal kullanım süresine sahip olacak şekilde tasarlanmış. Cihaz ayrıca Farkındalık modunda çalıştırıldığında, dışarıdaki sesleri duyabilmenizi de sağlıyor. Ürün bu kadar özelliğe sahip olunca, 750 liradan başlayan fiyatlarla sunulmuş.