Kablosuz kulaklıklar, gündelik yaşamımızda neredeyse vazgeçilmez bir kullanım aracı haline dönüştü. Teknolojinin süreli olarak değiştirdiği yaşam standartlarımız da, kablosuz kulaklık gibi yeni kullanım araçları da süratle önem kazanıyor. Ancak hem fiyatı açısından hem de nitelikleri açısından doğru kablosuz kulaklık bulabilmek oldukça zor bir konu. Zira çeşitli markalarından piyasaya sürdüğü çok çeşitli kulaklıklar bulunuyor. Okuyucularımız için 500 lira altında olan en iyi performansa sahip kulaklıklardan bir liste hazırladık.

QCY T7 TWS

Apple’ ın Airpods kulaklığına benzer tasarıma sahip QCY T7 TWS, Airpods kopyası olarak da biliniyor. Kopya bir üründen beklenmeyecek performansa sahip olan kulaklık, ismi az bilinen bir marka olmasına rağmen önerilerimiz arasında kendisine yer buluyor. Gürültü engelleme teknolojisinin yanı sıra, çift mikrofon özelliği bulunuyor. Bluetooth 5.1 sürümüyle önemli bir avantajı var. Sıçramaya ve tere karşı dayanıklılık özelliği var. 5 saatlik kullanım süresi ve şarj kutusuyla 17,5 saat kullanım süresi sunuyor. 250 liradan başlayan fiyatlarla bulunabilen kulaklık, 1.000 lira ve üzerindeki birçok kulaklıkla benzer işlev ve performansa sahip.

Lenovo LivePods LP1s

Lenovo teknolojik ürünler konusunda kendisini kanıtlamış IBM teknolojisi üzerine kurulu bir altyapıya sahip. LivePods LP1s kablosuz kulaklığıyla da, dünya genelinde çok beğenilen bir ürünü piyasa sunmuş durumda. Fiyatına göre oldukça büyük bir performans ortaya koyan kulaklık, tek mikrofon özelliğine sahip. Pasif gürültü engelleme teknolojisi, tere ve suya dayanıklılık, Android ve İOS uyumluluğu, kapalı akustik yapı, 5 saat kullanım özelliği kulaklığın özellikleri arasında yer alıyor. Bluetooth 5.0 sürümüne sahip kulaklık, şarj kutusuyla 10 saatlik kullanım süresine sahip. Teknoloji marketlerde kablosuz kulaklığı 200 liradan başlayan fiyatlarla bulabilmeniz mümkün oluyor.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Xiaomi cep telefonu ve aksesuarları denilince, çok çeşitli ürün yelpazesiyle, nitelikli ve kaliteli ürünlerle mutlaka ağırlığını hissettiriyor. Kablosuz kulaklık konusunda çok sayıda ürüne sahip olan Xiaomi’ nin tüm ürünleri kullanıcılar tarafından beğenilmiyor. Buna karşın Mi True Wireless Earphones 2 Basic tam bir fiyat performans ürünü. Çok şık tasarıma sahip kulaklık, 2 mikrofon ve gürültü engelleme teknolojisine sahip. Bluetooth sürümü 5.0 olan kulaklık, Android ve İOS uyumlu olma özelliği var. Yarı açık akustik yapı özelliğiyle, 5 saat kullanım süresi vat ediyor. Kulaklık şarj kutusuyla 20 saat kullanım süresi sunuyor. Bu çok şık kulaklığı teknoloji marketlerde 200 liradan başlayan fiyatlarla bulabiliyorsunuz.

TaoTronics Soundliberty 92

5 saat kullanım süresi ve şarj kutusuyla 300 saat kullanım süresi vat eden kulaklık, 390 liradan başlayan fiyatıyla, iyi bir fiyat performans ürünü.

SoundPeats TrueAir2

450 liradan başlayan 4 mikrofonlu kulaklık Bluetotth 5.2 sürümüne sahip. Listemizdeki en iyi performans vat eden kablosuz kulaklık olduğunun altını çizmemiz gerekli.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!