Kablosuz kulaklık teknolojisinin gelişmesiyle birlikte artık müzik dinlemek, video izlemek veya oyun oynamak çok daha konforlu hale geliyor. Kabloların getirdiği sınırlamaları ortadan kaldıran kablosuz kulaklıklarda çok geniş bir çeşitlilik sunuyor. İşte kablosuz kulaklık kullanmak isteyen ancak uygun fiyat arayışında olanlar için 500 TL altındaki kablosuz kulaklık modelleri!

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kablosuz Kulaklık

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi tarafından üretilen kablosuz kulaklık modeli “Xiaomi Redmi Buds 3 Lite” kablosuz kulaklık modeli, fiyat ve performans bakımından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık modeli, markanın kaliteli ürün, uygun fiyat politikasının ürünlerinden birisidir. Yüksek kaliteli ses akışı, sezgisel dokunmatik kontrol ve otomatik bağlantı gibi özelliklere sahip olan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık modeli ortalama 360 TL’ye satışa sunuluyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Honor Choice Earbuds X Tws Kablosuz Kulaklık

Son dönemde teknoloji piyasalarında adından sıkça söz ettiren Honor, kablosuz kulaklıklarda da en yüksek performansı, uygun fiyata yakalama imkanı sunuyor. Satışa sunulan Honor Choice Earbuds X Tws kablosuz kulaklık modeli 5.2 Bluetooth bağlantı teknolojisi, kulak içi tasarımı 28 saatlik kesintisiz aktif kullanım performansıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Honor Choice Earbuds X Tws kablosuz kulaklık modeli ortalama 400 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Ttec AirBeat Duo TWS Kablosuz Kulaklık

Dünyaca ünlü kulaklık üreticisi Ttec tarafından üretilen Ttec AirBeat Duo TWS kablosuz kulaklık modeli de fiyat performans bakımından en ideal ürünlerden birisi olması nedeniyle yoğun şekilde tercih ediliyor. Tek şarj ile 30 saate varan kesintisiz kullanım deneyimi sunuyor. Ttec AirBeat Duo TWS kablosuz kulaklık modeli ortalama 480 TL’ye satışa sunuluyor.

Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 Kablosuz Kulaklık

Xiaomi markasının en çok tercih edilen kablosuz kulaklık modellerinden birisidir. Tam şarj kapasitesine sadece 1.5 saatte ulaşan ve 4 saat kesintisiz kullanım deneyimi sunan Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 modeli şarj kutusuyla 12 saate kadar kullanım deneyimi sağlayabilmektedir. Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 fiyatı ise 280 TL seviyesindedir.