Kitap okumaya vakit bulamayanların tercih ettiği sesli kitapları, ya da en sevdiğimiz şarkıları her yerde rahatlıkla dinleyebilmek için, herkes kulaklığa ihtiyaç duyuyor. Çok geniş bir yelpazede birçok çeşidi bulunan kulaklıklar arasında en çok tercih edilenler ise bluetooth kulaklıklar oluyor. Bu kulaklıklar, kablosuz oluşunun sağladığı rahat kullanım ve taşıma avantajları nedeniyle çok tercih ediliyor? Peki bluetooth kulaklıklar hangi aralıkta fiyatlandırılıyor? En çok hangi kulaklıklar tercih ediliyor?

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Müziğim Ve Kitabım Hep Yanımda Olsun İsteyenler İçin Bu Kulaklıklar İdeal!

Bluetooth kulaklıklar, kulak içi ve kulak üstü olmak üzere iki ana sınıfa ayrılıyor. Kulak içi kulaklıklar, kolay taşınabilmeleri ve küçük boyutları nedeniyle, gündelik hayatta kullanmak için çok tercih edilirken, müzik tutkunlarının ses kalitesi arayışı onları genellikle kulak üstü kulaklıklara yönlendiriyor. Kulak üstü kulaklıkların tercih edilmesinin bir başka sebebi ise, kulak içi kulaklıklara nazaran daha çok gürültü önlemeleri oluyor.

Her iki gruptaki kulaklıklar için de fiyatlar, kulaklığın malzemesine ve kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Bluetooth kulaklık fiyatları, 40 TL bandından başlayarak binlerce liraya kadar çıkabiliyor. Piyasada fiyat-performans ürünü olarak kabul edilen birçok kulaklık markası bulunuyor. İşte en uygun fiyatlı bluetooth kulaklık çeşitleri!

Platon Platoon Pl-2034 Bluetooth Kulaklık

Bu kulaklık, küçük tasarımı ve hafifliğiyle, taşıması en kolay ürünler arasında yer alıyor. Aktif gürültü önleyici özelliği ve mikrofonu bulunan Platon Platoon Pl-2034 model kulaklık, 44 TL'lik fiyatı ile her bütçeye hitap ediyor.

Preo Ms17 Kulak İçi Kablosuz Kulaklık

Preo Ms17 model kulak içi kablosuz kulaklık, gürültü önleyici özellik barındırmıyor. Bu da trafikte güvenle kullanılabileceği anlamına geliyor. Mikrofonu ile telefon görüşmelerinizi kolaylaştıracak bu ürün 44,90 TL'lik fiyatı ile alıcıları cezbediyor.

Concord C-907 Kulak İçi Bluetootlu Kulaklık

Tek kulaklık olarak satılan Concord C-907 kulak içi bluetootlu kulaklık, 4 saate kadar kesintisiz müzik dinleme imkanı sunuyor. 10 m menzili bulunan  bu kulaklık, 48 TL'den satışa sunuluyor.

Yetty Yk-30 Extra Bass Mikrofonlu Katlanabilir Kulak Üstü Kulaklık

Bu kulaklık, ayarlanabilme özelliği ile herkesin rahatlıkla kullanmasına imkan tanıyor. Mikrofon özelliği ile kaliteli telefon görüşmelerine imkan tanıyan bu model, üzerindeki kontrol tuşları sayesinde telefonunuzu hiç cebinizden çıkarmadan müzik listesinde geçiş yapmanıza imkan tanıyor. Yetty Yk-30 Extra Bass mikrofonlu katlanabilir kulak üstü kulaklık, 61,90 TL'lik fiyatıyla herkesin ulaşabilmesine imkan tanıyor.

Rich Mark Products P47 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 5.0

Bu kulaklık da ayarlanabilme özelliği sayesinde herkesin rahatlıkla kullanmasına imkan tanıyor. Mikrofonu ile telefon görüşmelerinizi de kolaylaştıran bu model, 59,90 TL'lik fiyatıyla görenleri cezbediyor.