Vakıfbank sürekli olarak çeşitli kredi finansman kampanyaları oluşturarak, her kesimden nakit ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyor. Yaşanan ekonomik darboğazın piyasalarda oluşturduğu nakit sıkışıklığının giderilmesinde, bankaların önemli bir rolü bulunuyor. Bir Kamu Bankası olarak Vakıfbank’ta bu konuda en yoğun çalışmayı yürüten bankalardan biri olmaya devam ediyor. Özellikle düşük faizli ve geri ödemede çeşitli esnekliklere sahip kredi finansman kampanyaları dikkat çekici avantajlar sunuyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

125.000 TL üst limitli olarak sunulan ihtiyaç kredisi, tüm bankalarda olduğu gibi en fazla 36 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Hali hazırda bankalar arasında en uygun faiz oranı olan % 1,55’den başlayan uygulama, Vakıfbank ihtiyaç kredisini cazip hale getiren bir diğer etken. Tüm bunların yanında kullanılan kredinin geri ödemesi noktasında yaşanan sıkıntıları göz önünde bulunduran banka, müşterilerine geri ödeme konusunda geniş seçenekler sunuyor.

Geri ödeme seçenekleri arasında 3 ayda bir ödeme, aylık olarak eşit taksitli ödeme, azalan ya da artan taksitlere sahip geri ödeme seçenekleri bulunuyor. İlave olarak 3 ay geri ödemesiz aylık eşit taksitli ödeme, son taksitte balon ödeme, değişken taksitli ödeme seçenekleri de sunuluyor. Dolayısıyla kullanılan kredinin geri ödemesinde zorlanılmaması için, her keseye uygun seçenekler oluşturulmuş durumda.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılıyor?

Vakıfbank’ın sunduğu bu finansman desteği kampanyası, herkesin en hızlı şekilde ulaşabilmesi için de geniş başvuru seçeneklerine sahip. Dilerseniz sadece bir SMS aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka şubeleri, Mobil şube ve SMS ile başvuru seçeneklerini kullanabiliyorsunuz.

Kısa mesajla başvuru yapabilmek için, telefonunuza “KREDI” yazarak bir boşluk bırakıp “TC Kimlik No” ardından bir boşluk “Doğum Tarihi” ve son olarak bir boşluk bırakıp aylık gelir miktarınızı yazarak 5724’e mesaj göndermeniz gerekiyor. SMS formatının şu şekilde olması gerekiyor ( KREDI 00000000000 01011998 4000)Başvurular aynı gün içerisinde yanıtlanıyor ve onaylanan kredinizi kullanmaya yine aynı gün içerisinde başlayabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Örnek Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kullanımı

40.000 TL ihtiyaç kredisi kullanıldığında, vade seçeneği 36 ay olarak tercih edildiğinde, uygun koşulları taşıyan herkes % 1,55 faiz oranından faydalanıyor. Bu durumda 40.000 TL yine aylık eşit taksitli ödeme tercih edildiğinde aylık ödeme tutarı, 1,534.25 TL oluyor. Kredinin 200 TL tahsis ücretide bulunuyor.