Tüm acil nakit ihtiyaçlarınızda, bankadan avantajlı faiz oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz. Bankaların Pandemi dönemi ekonomik koşullarına göre düzenlendiği ihtiyaç kredisi koşullarıyla, bütçenizi sarsmayan geri ödeme koşullarıyla kredi kullanabilirsiniz. Üstelik 2022 ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla o bankadan yapacağınız kredi kullanımlarınızda, tam 3 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz. Krediyi şimdi kullanmak ve ödemeye 3 ay sonra başlamak için o bankalara hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

CEPTETEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi kampanyasıyla tüm acil harcamalarınız için hemen kredi kullanabilir, ödemeye 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Eğitim, sağlık, mutfak harcamaları ve daha pek çok farklı acil harcamalarınız için ihtiyaç duyduğunuz toplu nakdi, CEPTETEB ihtiyaç kredisiyle karşılayabilirsiniz. CEPTETEB’in şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanabilmenizi sağlayan ihtiyaç kredisi kampanyasına hemen başvurabilirsiniz.

CEPTETEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde tam 36 aya varan vade imkanından da yararlanabilirsiniz. Böylelikle hem acil nakit sıkışıklığınızı giderebilir hem de 3 ay sonra başlayacak bütçenize uygun kredi taksitleriyle, ödemelerinizi çok daha avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. CEPTETEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinden 1.000 TL ile 100.000 TL arasındaki tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz.

CEPTETEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade seçenekleriyle sadece %1.85’ten başlayan kredi faiz oranları uygulanıyor. 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade üst sınırı uygulanmaktadır. CEPTETEB Mobil veya internet bankacılığı kanallarından 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Alternatif Bank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Alternatif Bank, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayıp, geri ödemeye 3 ay sonra başlayabileceğiniz ihtiyaç kredisini sunuyor. Alternatif Bank ihtiyaç kredisinde ertelemeli ödeme fırsatının yanı sıra bütçenize göre düzenlenecek ödeme planı alternatiflerinden de yararlanabilirsiniz. Üstelik şubeye gitmenize gerek olmadan dijital bankacılık kanalları üzerinden 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Başvurularınız hızlı değerlendirme sürecinin ardından onaylandığında vadesiz TL hesabınıza kredi limiti tanımlanmaktadır.

Çocuk Okutan Aileleri İlgilendiriyor! Ziraat, Çocuklarınızın Tüm Eğitim Masrafları İçin 45.000 TL Ödeme Veriyor Çocuk Okutan Aileleri İlgilendiriyor! Ziraat, Çocuklarınızın Tüm Eğitim Masrafları İçin 45.000 TL Ödeme Veriyor

İlk 3 ay ödemesiz dönemden oluşacak şekilde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde size özel hazırlanacak ödeme planlarından faydalanabilirsiniz. Böylelikle acil nakit ihtiyaçlarınızı çok daha uygun koşullarda karşılayabilirsiniz.