Günümüzde ekonomik açıdan yaşanan acil nakit ihtiyaçları için bankalardan kredi kullanımı sıklıkla başvurulan bir yöntem oluyor. Oluşan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için mevcut ekonomide vatandaşın birikim yapabilme şansı bulunmuyor. Bu durumda acil masrafları karşılayabilmek için vatandaşların ilk adresi bankalar oluyor. Bankaların sundukları ihtiyaç kredisi kampanyalarından düşük faiz oranları ve esnek geri ödeme koşullarıyla yararlanmayı tercih ediyor. Akbank dijital bankacılık hizmetleriyle 7 gün 24 saat acil nakit ihtiyacının oluştuğu her an kredi kullanabilmenize yardımcı oluyor.


Akbank Direkt ile 100.000 TL Kredi


Akbank Direkt kredi kampanyası kapsamında 100.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınız için hemen kredi kullanabilirsiniz. Akbank Direkt kredi ürünüyle 100 bin TL ihtiyaç kredisini aylık %2.37 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Böylelikle 100.000 TL kredi kullandığınızda toplam geri ödeme tutarı 139 bin 867.98 TL oluyor. Ayrıca aylık taksit tutarı ise 5.805.96 TL oluyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!


3 Ay Geri Ödemesiz Kredi


Akbank direkt kredi ürününde ilk 3 ay geri ödeme yapmıyorsunuz. Böylelikle kullandığınız 100.000 TL’ye kadar kredinin ilk ödemesine 3 ay sonra başlıyorsunuz. 3 ay geri ödemesiz dönem 36 ay üzerine eklenmektedir. Akbank böylelikle aylık kredi taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarı üzerinde ekstra yük oluşturmasının da önüne geçiyor. Belgesiz ve şubeye gitmeden 3 ay geri ödemesiz krediyle acil nakit ihtiyaçlarınızı Akbank Direkt Kredi kampanyasından yararlanarak, hemen karşılayabilirsiniz.


Şubeye Gitmeden Kredi Çekin


 Ülkemizde dijital bankacılık ağı açısından en gelişmiş bankalardan birisi olan Akbank’ın online kredileri bulunuyor. Başvuruların çevrimiçi kanallar üzerinden yapılabildiği Akbank Direkt Kredi kampanyasıyla acil nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Üstelik Akbank’ın direkt kredi ürününü kullanabilmek için Akbank müşterisi olma zorunluluğu da bulunmuyor. Akbank Direkt Kredi başvuru kanalları üzerinden başvurunuzu yapabilir ve 7/24 onaylanan kredinizi anında kullanabilirsiniz.


Akbank direk kredi kampanyasına başvurularınızı dijital bankacılık kanalları üzerinden yapabiliyorsunuz. Akbank direkt kredi başvurusunu Akbank Mobil, Akbank ATM, Akbank Telefon ve SMS şubesi, Akbank İnternet Şubesi kanalları üzerinden 77’4 gerçekleştirebilirsiniz.