Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Akbank, Temassız Müşteri olma Teknolojisi alt yapısını hazırlayan birkaç bankadan biri. Yeni tip yongalı T.C. kimlik kartı sahipleri ve cep telefonları NFC’ yi destekleyen herkes, Akbank mobil uygulamasını da cep telefonuna indirilerek, şubeye gitmeden Akbank müşterisi olabiliyor. Bu uygulamanın daha fazla kullanılması ve tanıtımının yapılması için, özel bir kampanya da hazırlanmış.

Kampanya kapsamında Akbank mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek, “ Akbanklı olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek, sepete kredi kartı ürününü de ekleyen herkes, müşteri olma sürecini tamamlayıp kredi kartları onaylandığında, 7.500 TL taksitli nakit avans ürününü % 0 faizle kullanabiliyor. Müşteriye sunulan kredi kartının nakit çekim limiti dahilinde, üst sınırı 7.500 lira olmak üzere kampanyadan faydalanılabiliyor.

Akbank Faizsiz 7.500 TL Taksitli Nakit Avans Kampanyasından Kimler Yaralanabiliyor?

Kampanya 31 Temmuz 2022 tarihine kadar devam ediyor. 31 Temmuz 2022 tarihine kadar, cep telefonlarına Akbank mobil uygulamasını indirerek, müşteri olma sürecini tamamlayan yeni müşteriler bu avantajdan faydalanabiliyor. Müşteri olma süreci, sonucunda kredi kartı başvurusu yapan ve onaylanan bireysel müşteriler, kurye ile gelen belge ve kredi kartının kendisine ulaşmasından sonra, 7.500 TL Taksitli Nakit Avans avantajından yararlanabiliyor. Daha önce Akbank müşterisi olan ve bankada ki hesabını kapatan kişilerin, en az 6 ay önce Akbank müşterisi olmaktan çıkmış gerekiyor. Sadece bankanın yeni müşterisi olanlar bu kampanyadan faydalanabiliyor.

Akbank Faizsiz 7.500 TL Taksitli Nakit Avans Kampanyası Özellikleri

Kampanya kapsamında online müşteri olma sürecini tamamlayan ve kredi kartı onaylanan bireysel müşteriler, 7.500 TL üst limitli Taksitli Nakit Avans ürününü % 0 faizle kullanabiliyor. Taksitli nakit avanstan kredi kartınızın nakit çekim limiti dahilinde ve en fazla 7.500 TL olarak faydalanabiliyorsunuz. Yine taksitli nakit avans için 2 ya da 5 taksitli olarak faydalandığınızda, faizsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Daha yüksek tutarla ve daha farklı vade seçenekleriyle kullandığınız taksitli nakit avans ürünü, kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Bu kullanımlar geçerli olan faiz ve masraf politikasına göre kullanılabiliyor. Acil nakit paraya ihtiyacı olan kişiler, kredi ürünü yerine, Akbank’ın sunduğu bu avantajdan faydalanarak, 7.500 liraya kadar faizsiz kredi kullanabilirler.