Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Eğitimden, mutfak masraflarına kadar hayatın her alanında ihtiyaçlar asla bitmek tükenmek bilmiyor. Sürekli çıkan yeni harcama kalemleri, vatandaşın birikim yapmakta zorlandığı bu dönemde ciddi ekonomik sıkışıklık yaşamasına neden oluyor. Pandemi döneminde artan işsizlik ve düşen gelir seviyeleri çerçevesinde bankalar, ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmamanızı sağlıyor. Bazı bankalar tam 3 aya varan erteleme desteğiyle düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Yapı Kredi 3 Aya Varan Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası, Pandemi dönemi nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlara avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla destek oluyor. Yapı Kredi’nin sunduğu ihtiyaç kredisi sayesinde vatandaşlar ihtiyaçlarını şimdi karşılıyor, ödemeye ise 3 ay sonra başlıyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisinde tam 3 aya varan erteleme imkanından yararlanılabiliyor.

Yapı Kredi’nin mobil veya internet bankacılığı kanalları üzerinden 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine 7/24 anında başvuru yapılabiliyor. 3 aya kadar erteleme imkanı bulunan ihtiyaç kredisinde toplamda 36 aya varan vade imkanından da faydalanabilirsiniz. 36 aya varan vade imkanı ve 3 aya kadar erteleme imkanı bulunan Yapı Kredi dijital ihtiyaç kredisi kampanyasında size özel faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Akbank’ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasından 7/24 anında yararlanabilirsiniz. Akbank Direkt, Akbank mobil ve Akbank telefon şubesi kanallarından yapacağınız kredi başvurularında 3 aya kadar ödemesiz dönem fırsatından yararlanabilirsiniz. Üstelik Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde 100.000 TL’ye kadar kullanım gerçekleştirebilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.000 TL üstüne 24 ay vade seçimi yapabilir ve yalnızda %1.87 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli %1.84 Faizli Kredi

QNB Finansbank, acil harcamaları bitmek bilmeyen müşterileri için 3 aya kadar ertelemeli ve sadece %1.84’ten başlayan faiz oranlarına sahip ihtiyaç kredisi sunuyor. Böylelikle acil nakit sıkışıklığı nedeniyle kullandığınız krediyle, ihtiyaçlarınızı şimdi karşılayabilir ve ödemeye ise 3 ay sonra başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı değil, ödemelerinizi ertelemenizi sağlayan QNB Finansbank 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisinde, ilk kredi taksitini krediyi kullandığınız tarihten itibaren 120 gün sonra yapabiliyorsunuz.
QNB Finansbank’tan 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 30.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kullandığınızda aylık taksitleriniz 1.216.66 TL olur. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 43.799.76 TL olur.