İhtiyaç kredisi ürünlerinde, bankalar çok çeşitli avantajlar hazırlayarak, kampanyalar yoluyla kullanıcılara sunuyorlar. Dolayısıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bir kişi, öncelikle hangi bankanın ve hangi avantajları sunduğunu incelemesi önem kazanıyor. Vakıfbank sunduğu ihtiyaç kredisi ürününde, yeni bir kampanya hazırlamış durumda. Okuyucularımız için kredinin tüm özelliklerini inceledik.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Avantajları

Bankanın müşterisi olsanız da olmasanız da kredi için başvuruyu cep telefonunuzdan gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanmak istediğiniz kredi tutarına göre 36 aya kadar uzatılabilen vade seçeneği, % 1,55’ den başlayan faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle, Vakıfbank ideal bir İhtiyaç Kredisi Kampanyası başlatmış. Bankanın ayrıca, emekliler, özel sektöre çalışanları ve kamı personeli için hazırladığı özel avantajlar sunan ihtiyaç kredisi kampanyaları da bulunuyor. Böylece her kesimin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanan kampanyalarla avantajlar sağlanıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Avantajları

Vakıfbank tarafından hazırlanmış olan kampanya da en önemli avantaj kuşkusuz % 1,55 gibi çok düşük bir faiz oranı uyguluyor olması. Bunun yanında banka kredi politikası çerçevesinde, kredi notu 1.801 ve üzerindeki kişilere kredi sağlamasına imkân veriyor. Dolayısıyla kredi notu düşül olan kişiler için uygulanan faiz oranı da artıyor. % 1,55 faiz oranı 1.801 ve üzerinde kredi notuna sahip olan kişiler için uygulanıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Kredi için başvurular 3 farklı yöntemle yapılabiliyor. Banka şubelerine doğrudan giderek başvuru yapabiliyorsunuz. Bankanın resmi web platformunda bulunan “Hemen Başvur” linkini kullanabiliyorsunuz. Ya da cep telefonunuzdan bir SMS göndererek, birkaç dakika içerisinde ne kadar kredi kullanabileceğinizi ve onayını alabiliyorsunuz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Cep telefonunuzdan 5742 numarasına göndereceğiniz kısa mesajın şu formatta olması gerekiyor; ( KREDI T.C. Kimlik no Doğum Tarihi ( ggaayy) Aylık Gelir). Bu formattaki gibi bir satır boşluk bırakarak göndereceğiniz SMS sonrasında, birkaç dakika içerisinde kullanabileceğiniz kredi tutarı ve onayınızı yine kısa mesaj olarak tarafınıza ulaştırılıyor. Krediyi kullanmak için onay mesajıyla birlikte, herhangi bir Vakıfbank şubesine ulaşmanız gerekiyor.  

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Geri Ödemeleri Nasıl Yapılıyor?

Bankanın sunduğu en önemli avantajlardan bir tanesi, geri ödemelerin çok seçenekli olarak yapılabilmesi. Durumunuza en uygun seçeneği tercih ederek, geri ödemelerinizi sizi hiç zorlamadan yapabiliyorsunuz. Geri ödeme seçenekleri; Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli,  Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli olarak geniş bir seçenek havuzu oluşturuyor.