Vakıfbank çağın gereklerine uygun ve gelişen yaşama uyum sağlayan yeni bankacılık ürünlerini müşterilerine sunmaya devam eden bir hizmet yaklaşımına sahip. Son olarak hazırlanmış olan kampanya, bankacılık alanında sunulan ilk ve devrim niteliğinde bir hizmet. Dijital kredi adıyla sunulan bu hizmet kapsamında, Vakıfbank ile anlaşmalı olan e-ticaret platformlarından yaptığınız alışverişler için, ödeme aşamasında dijital kredinizi anında kullanabiliyorsunuz. Böylece ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmadan, alışverişlerinizi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Vakıfbank Dijital Kredi Nedir?

Dijital Kredi Vakıfbank ile Paynet alt yapısı kullanan e-ticaret platformları arasında gerçekleştirilen anlaşmayla sunulan bir ürün. Bu hizmetle, n11, incehesap.com başta olmak üzere Paynet ödeme alt yapısı kullanan tüm platformlarda alışverişlerinizin ödemesini Dijital Kredi ile yapabiliyorsunuz. Alışverişinizi yaptıktan sonra, ödeme aşamasında “Anında Dijital Kredi İle Öde” seçeneğini işaretleyerek, ödeme için gereken miktardaki kredi için Vakıfbank’a başvurmuş oluyorsunuz. Ardından sözleşmelerin onayı ve vade seçimi aşamalarını tamamlayarak, size ait olan Bankomat hesabına aktarılan ödeme tutarıyla ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu avantajdan faydalanabilmek için gereken tek koşul Vakıfbank müşterisi olmak. Vakıfbank müşterisi olmayanlar Dijital Kredi avantajından faydalanamıyor. Dijital Kredi dışında, bankanın müşterilerine sunduğu diğer bir avantaj ise Anında Dijital Taksitli Ek Hesap ürünü.

Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Nedir?

Vakıfbank müşterisi olanların sahip oldukları ek hesaplarını, limiti oranında alışveriş sırasında kullanabilmelerine olanak sağlayan bir diğer hizmet Anında Dijital Taksitli Ek Hesap ürünü. Alış verişlerinizi Paynet ödeme alt yapısına sahip e-ticaret platformlarında yaptığınızda, ödemelerinizi ek hesabınızı kullanarak ve taksitli bir şekilde anında yapmanızı sağlayan bir avantaj oluşturuyor. Alışverişlerinizi n11 ya da incehesap.com üzerinden gerçekleştirdiğinizde, ödeme aşamasında “Bankomat Kartı ile Öde” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

Ek hesabınızın limitinin ödeme için yeterli olması durumunda, sözleşme onayı ve vade seçenekleri sayfası direk karşınıza geliyor. Limitinizin yeterli olmaması halinde, bu aşamada limit artırım başvurusu yaparak, onayını hemen alabiliyorsunuz. Ödeme tutarı ile ilgili sözleşme ve vade seçenekleri tercihi sonrasında, ilgili tutar önce Bankomat kartınızın bağlı olduğu hesabınıza yapılıyor. Ardından ^D ödeme onayıyla gerekli ödemeyi ilgili platforma yapıyorsunuz. Bu sayede ek hesap limitinizi, uygun faiz oranıyla taksitli bir şekilde alışverişiniz için kullanabiliyorsunuz.