Geçtiğimiz yılın ortalarında başlayan ve yeni yılla birlikte artan ekonomideki dalgalanmalar ve gelen yeni zamlar vatandaşı maddi sıkışıklığa itiyor. Pandemi dönemi boyunca tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de vatandaşlar ekonomik açıdan ciddi bir sıkışıklık içerisinde bulunuyor. Bu zorlu dönemde bankalar sundukları cazip faizli ve uygun geri ödeme koşullu ihtiyaç kredileriyle vatandaşa nefes aldırıyor. Bu bankalar arasında da dijital banka Enpara, birbirinden avantajlı kredi kampanyalarıyla öne çıkıyor. 2022’de de düşük faizli ihtiyaç kredisi sunan Enpara, onaylanan limitleri anında hesabınıza aktarıyor.

Enpara İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank tarafından kurulan dijital bankacılık sistemi Enpara, vatandaşlara düşük faizli ihtiyaç kredileri sunuyor. Dijital bankacılık platformu olarak bankacılık sektörünün ek maliyet oluşturan pek çok kaleminden yoksun şekilde hizmet sunuyor. Böylelikle tüm ürün ve hizmetlerinde bankacılık sektörünün en avantajlı kampanyalarını sunabiliyor. Bu kampanyalarından birisi de ihtiyaç kredisi ürününde uygulanmaya devam ediyor. Enpara ile 7 gün 24 saat 1.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçları için anında ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz.

Enpara ihtiyaç kredisi ile 100.000 TL’ye kadar kredi kullanımlarınızı Enpara internet şubesi, Enpara Mobil ve QNB Finansbank ATM’leri üzerinden kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Şubeye gitmeden, kefil göstermeden hemen 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini Enpara’dan kullanabilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Koşulları

Enpara ihtiyaç kredisiyle 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Üstelik Enpara ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade imkanından ve yalnızda %2.29 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz. Enpara’dan yapacağınız 50.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kullanımında kredi faiz oranı %2.29, vade sayısı ise 36 olarak seçilebiliyor. Bu kriterlerde kullandığınız 50.000 TL’lik ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarları 2.204.90 TL olurken toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 79.376.40 TL oluyor. Üstelik hiçbir masraf ödemek zorunda da kalmıyorsunuz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu için kefil, teminat veya ipotek koşulu bulunmamaktadır. Yapacağınız başvurular KKB kredi notu değerlendirmesine tabi tutulur. Başvuru yaptığınız kredi limiti, KKB kredi notunuza göre düzenlenebilir. Ayrıca başvurunuzun onaylanması halinde kredi limiti hemen Enpara Vadesiz TL hesabınıza aktarılır.