Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Vakıfbank bir kamu bankası olarak, bankacılık hizmetlerine ihtiyaç duyabilecek her kesim için çok çeşitli kredi finansman destekleri sunuyor. Sürekli yapılan kampanyalar aracılığıyla kamu görevini yerine getiren banka, Ekonomik dalgalanma yaşadığımız bu süreç içerisinde, önemli bir destek işlevi görüyor. Hazırlanan son kampanyada Vakıfbank, nakit ihtiyacının çok yükseldiği şu dönemde, 3 ay ertelemeli kredi finansman desteği sunuyor.

Krediyi kullandıktan sonraki ilk üç ay boyunca, geri ödemesi başlamayan kredi sayesinde, bu uzun süreç içerisinde nakit sıkışıklığınızın giderilmesi hedeflenmiş. Vakıfbank, sunduğu tüm kredi finansman desteklerinde, kullanıcı lehinde çok özel ve esnek geri ödeme seçenekleri sunmak konusunda tüm sektör içerisinde öncü konumda olan bankalardan biri. Her bütçenin ödeme gücü ve potansiyeline göre seçebileceği esnek geri ödeme alternatifleri, kredilerin çok daha kolay bir şekilde ödenebilmesini sağlıyor.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Yasal mevzuat gereği tüm bankalar, 50.000 TL’ ye kadar sundukları kredi finansman desteklerini en fazla 36 ay vade seçeneğiyle sunabiliyor. Kullanılan kredinin 50.001 TL ve üzeri olması durumunda, vade süresi en fazla 24 ay olabiliyor. Vakıfbank 3 ay erteleme seneğiyle birlikte 50.000 TL’ye kadar olan kredileri 36 ay, üzeri olan kredileri 24 ay seçeneğiyle sunuyor. Yani 3 ay ertelemeyle birlikte en uzun vade 36 ay olabiliyor. Dolayısıyla kullanılan kredi 33 taksitle geri ödeniyor.

Bankadan aylıklarını alan tüm müşteriler için % 1,55’ den başlayan faiz uygulaması var. Banka kendi şubelerinden aylığını alan müşterilerin özel ve çok uygun bir faiz oranı uyguluyor. Aylıklarını bankadan almayan kişiler için uygulanan faiz oranı, % 1,55’ den başlayarak değişiyor. Başvuru sahibinin kredi notu, kullandığı kredi tutarı gibi değişkenler, uygulanan faiz oranını da belirliyor.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank’ ın 3 Ay Ertelemeli Kredi kampanyasından herkes kolayca yararlanabiliyor. Başvuru yapmak isteyen herkes, 5724’ e SMS göndererek başvurusunu yapabiliyor. Cep telefonunuzdan 5724’ e KREDI boşluk T.C. kimlik no boşluk gün ay yıl olarak 2’ şer haneli doğum tarihiniz boşluk aylık gelir tutarınızı yazarak SMS göndermeniz halinde, başvurunuz yapılıyor ve süratle onaylanan kredi tutarınız SMS aracılığıyla size bildiriliyor.