Akbank bankacılık ürünleri arasında Axess sistemine dahil kredi kartı, önemli bir yer tutuyor. Sağladığı çok çeşitli avantajlar Axess ülkemizde uzun yıllardır en çok tercih edilen kredi kartlarından biri durumunda. Aynı zamanda Akbank’ ın uzun yıllara dayanan bankacılık deneyimini, yeniçağa uyum sağlaması konusunda sahip olduğu güçlü alt yapı, tüm bankacılık hizmetlerinde özel bir avantaj oluşturuyor. Çağımızın gereksinimlerine uygun olarak, bankacılık hizmetleri ve ürünlerini sürekli geliştirmeye devam eden Akbank, Nakit avans ve Taksitli Nakit Avans ürünleriyle, müşterilerine çeşitli özel avantajla sunuyor. Axess kredi kartı sahibi tüm müşterilerine Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans ürünlerini, çeşitli avantajlı kampanyalarla sunan banka, nakit ihtiyaçlarınıza anında çözümler sunuyor.

Akbank Axess Nakit Avans

Akbank Axess kredi kartı, alış veriş ve nakit çekim olmak üzere, yasal sınırlar ve kredi notuna göre belirlenmiş olan limitlere sahip olarak müşterilere sunuluyor. Axess kredi kartı nakit çekim limiti dahilinde, Nakit Avans ürünü istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir avantaj sağlıyor. Bankaya gitmenize gerek olmadan, ATM’ ler aracılığıyla, İnternet şubesi aracılığıyla, mobil uygulama aracılığıyla hemen nakit avansınızı kullanabiliyorsunuz. Bunlara ilave olarak, NA yazarak boşluk bırakıp, kredi kartınızın son 6 hanesini 5990’ a mesaj gönderdiğinizde, size özel Nakit avans teklifiniz tarafınıza ulaştırılıyor. Dolayısıyla nakit sıkışıklığı yaşadığınız her an, çeşitli alternatiflerle nakit avansınızı kullanabiliyorsunuz. Nakit avans için bankanın uyguladığı faiz oranı % 1,80.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Akbank Taksitli Nakit Avans

Nakit avans yanında Akbank, müşterilerinin nakit avans taleplerine en iyi karşılığı oluşturan Taksitli Nakit Avans ürününü de sunuyor. Taksitli nakit avans sistemiyle, kullandığınız nakit avansı, 12 aya varan vadelerde taksitlendirebiliyorsunuz. Bu sayede günlük olarak faiz işlemesi yerine, uygun faiz oranıyla 12 ay vadeli bir kredi kullanmış oluyorsunuz. Taksitli nakit avans ürününde uygulanan faiz oranı % 1,80. Bununla birlikte taksitli nakit avans kullanımlarında banka herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor. Dolayısıyla çok uygun koşullarla 12 aya kadar vadelendirilebilen krediniz, her zaman Axess kredi kartınızla birlikte yanınızda oluyor. Taksitli nakit avansınızı ATM, mobil uygulama, İnternet şubesi ve tüm banka şubeleri aracılığıyla, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir diğer avantaja sahip.