Pandemi döneminde sosyal mesafe uygulamaları ve sokağa çıkma yasakları, ticarette ve bankacılıkta dijital altyapının yaygınlaşmasına da neden oldu. Özellikle hijyenik ve güvenli ödemeler konusunda dijital bankacılık altyapısı daha yoğun şekilde kullanılıyor. Bankalarda, artan talebe istinaden düzenlendiği kampanyalarıyla, müşterilerine harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. Türkiye İş Bankası ödemede güvenliği en yüksek seviyeye çıkarta TR Karekod Ödeme sistemini kullanan müşterilerine 100 TL değerinde MaxiPuan hediye ediyor.

İş Bankası TR Karekod Ödeme Kampanyası

Türkiye İş Bankası, dijital bankacılık altyapısı alanındaki gelişimiyle birlikte, müşterilerine kazandıran özel avantajlar ve kampanyalar sunuyor. Özellikle 01.04.2022 ile 30.04.2022 tarihleri arasında geçerli olan TR Karekod Ödeme sistemi kampanyasıyla, tüm İş Bankalılar 100 TL’ye varan MaxiPuan hediyesi kazanabiliyor.

İş Bankası TR Karekod ile ödeme altyapısıyla ödemeleri hem daha güvenli hem de daha hijyenik bir şekilde yapabilmek mümkün oluyor. Üstelik 30 Nisan’a kadar devam edecek kampanya kapsamında yapacağınız her TR karekod ile ödeme işleminize MaxiPuan hediyesi de kazanabiliyorsunuz. Kampanya çerçevesinde Türkiye İş Bankası müşterileri 30 Nisan’a kadar TR Karekod ile yapacağı her 150 TL ve üzeri ödemesinde işlem tutarının %5’i oranında MaxiPuan hediyesi kazanabilmektedir.

Her İş Bankası müşterisi kampanya boyunca TR Karekod ile ödeme yaptığı 150 TL ve üzeri alışverişlerinin tamamı için en fazla 100 TL MaxiPuan hediyesi kazanabilmektedir.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İş Bankası 100 TL MaxiPuan Kampanyası Özellikleri

İş Bankası, 30 Nisan’a kadar TR Karekod ile Ödeme özelliğine sahip olan POS cihazlarında yapılacak tek seferdeki her 150 TL ve üzeri ödeme işleminin %5’i oranında MaxiPuan hediyesini iade olarak alabilmektedir. Bu kapsamda kampanya toplumunda İş Bankası müşterileri toplamda en fazla 100 TL tutarında hediye kazanıyor.

İş Bankası müşterilerinin kampanya kapsamında kazanacakları hediye MaxiPuan bakiyesi en geç 06.05.2022 tarihine kadar ilgili banka veya kredi kartına yüklenecektir. Yüklenen bu MaxiPuan bakiyesinin en geç 30.06.2022 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. İş Bankası MaxiPuan bakiyesinin kullanımını tüm anlaşmalı Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde alt işlem limiti olmadan gerçekleştirebilirsiniz.