1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bankacılık sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeler, tüketiciye bankacılık işlemlerinde önemli kolaylıklar sağlıyor. Artık 7 gün 24 saat sadece tek bir SMS ile ihtiyacınız kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. İşte 2022 yılında Türkiye’de SMS ile kredi veren bankalar ve başvuru yöntemleri!

Denizbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank, 2022 yılında SMS ile ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Denizbank SMS şubesi sayesinde 7 gün 24 saat her ihtiyaç duyulduğunda ihtiyaç kredisi başvurusu SMS ile yapılabiliyor. Denizbank SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunun kısa mesaj servisinde “KREDİM”, “T.C. Kimlik Numarası” bilgilerini arasında bir boşluk olacak şekilde yazmak gerekiyor. Daha sonra “3280” numarasına SMS gönderilmesi yeterlidir.

İş Bankası SMS ile Kredi Başvurusu

Dijital bankacılık alanındaki yatırımlarıyla dikkat çeken Türkiye İş Bankası, SMS şubesinden kredi başvurusu yapabilmeye yardımcı oluyor. İş Bankası’nın SMS ile kredi başvurusu işlemleri 7 gün 24 saat dakikalar içerisinde tamamlanıyor ve yanıt alınabiliyor. Tanımlı ihtiyaç kredisi limiti için İş Bankası müşterilerince şubeye gitmelerine gerek kalmadan Vadesiz TL hesabına aktarılıyor.

İş Bankası SMS ile kredi başvurusu için “NAKIT”, “T.C. Kimlik Numarası”, “Kredi Tutarı” ve “Aylık Gelir” bilgileri aralarında boşluk olacak şekilde yazılarak, “4402” numarasına SMS gönderilmesi yeterlidir. Yapılan İş Bankası SMS ile kredi başvuruları dakikalar içerisinde olumlu veya olumsuz olarak yanıtlandırılmaktadır.

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

Akbank, 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi sunuyor. Akbank Hızlı Kredi kampanyası sayesinde düşük faiz oranları ve avantajlı geri ödeme koşullarıyla tüm acil harcamalar için nakit finansmanı sağlıyor. Akbank’ın SMS ile kredi başvuru işlemleri için sadece kısa mesaj servisinde “KREDI” ve “T.C. Kimlik Numarası” bilgilerinin aralarında bir boşluk olacak şekilde yazılması ve “4425” numarasına SMS gönderilmesi yeterlidir.

Yapı Kredi Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan düşük faizli ve 36 aya varan vadeli ihtiyaç kredisine SMS ile başvuru yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvuru işlemleri için kredi türüne göre “Bireysel” ve “T.C. Kimlik Numarası” bilgilerinin girilerek, “4411” numarasına SMS gönderilmesi gerekmektedir.